Фільтр
Виробник
Застосування

Гілея

Вигляд: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
Вітамізоване добриво ТМ
Фертімікс Біогумус для кактусів і інших видів сукулентних. Добриво органічне, на основі біогумусу (переробка червоного каліфорнійського хробака). Прекрасно стимулює ріст, сприяє бутоноутворенню, поліпшить декоративний вид рослин, знижує захворюваність і підтримає яскравість забарвлення. ..
12.30грн
Добриво для азалій ТМ Гілея 250 мл
Область застосування: Кімнатні та садові рослини, які віддають перевагу кислому середовищу (ацидофільні): азалія, рододендрон, олеандр, гортензія, камелія, верес, еріка, андромеда та ін. Не рекомендовано підживлювати: рослини в період спокою, щойно пересаджену або куплену рослину (підживлен..
12.15грн
Добриво для хвойних ТМ Гілея 250 мл
Гілея для хвойних - класичне комплексне мінеральне добриво для більшості хвойних рослин, вирощуваних як у відкритому грунті, так і в кімнатних умовах. Область застосування: Всі види хвойних рослин: сосна, ялина, ялівець, туя, ялиця, кипарис, модрина, араукарія та ін. Не рекомендовано підживлювати:..
13.50грн
Доктор Фолі від від грибка 300 мл
Доктор Фолі від хвороб та грибків - готова листова підкормка розширеного спектру дії для всіх видів кімнатних рослин з фунгіцидними властивостями. Спосіб застосування: Захворювання зазвичай свідчить про несприятливі для рослини умови вирощування. У такому випадку важливо швидко вжити заходів - при..
27.45грн
Вітамізоване добриво ТМ
Фертімікс Біогумус для садових квітів, 570 мл - вітамінізоване ефективне добриво для садових квітів. Містить продукти переробки каліфорнійського хробака. Добриво стимулює ріст рослини, розвиток кореневої системи, покращує опірність захворюванням, прискорює бутонообразованіе, а також підсилює яскраві..
12.30грн
Вітамізоване добриво ТМ
ФЕРТІмікс біогумус для городніх культур - органічне добриво на основі біогумусу (продукту життєдіяльності червоного каліфорнійського черв’яка) для всіх видів городніх культур. Склад: N, г/літр 7 P, г/літр 7 K, г/літр 7 Гумус: до 15 г/л Макроелементи, г/л: азот - 7, фосфор - 7, калій - 7; Мікрое..
12.30грн
Вітамізоване добриво ТМ
ФЕРТІмікс біогумус для декоративно-листяних - органічне добриво на основі біогумусу (продукту життєдіяльності червоного каліфорнійського черв’яка) для всіх видів декоративно-листяних культур. Склад: N, г/літр 20 P, г/літр 10 K, г/літр 12 Гумус: до 15 г/л; Макроелементи, г/л: азот - 20, фосфор - 10..
12.30грн
Вітамізоване добриво ТМ
ФЕРТІмікс біогумус для декоративно-квітучих - органічне добриво на основі біогумусу (продукту життєдіяльності червоного каліфорнійського черв’яка) для всіх видів декоративно-квітучих кімнатних і садових культур. Гумус: до 15 г/л; Макроелементи, г/л: азот - 5, фосфор - 10, калій - 20; Мікроелементи: ..
10.75грн
Вітамізоване добриво ТМ
ФЕРТІмікс біогумус для орхідей і бромелієвих - органічне добриво на основі біогумусу (продукту життєдіяльності червоного каліфорнійського черв’яка) для орхідей та бромелієвих. Гумус: до 15 г/л; Макроелементи, г/л: азот - 7, фосфор - 20, калій - 10; Мікроелементи: MgO, Fe, Mn, B, Cu, Zn, Mo, Co; Віта..
12.30грн
Вітамізоване добриво ТМ
ФЕРТІмікс біогумус для петуній - органічне добриво на основі біогумусу (продукту життєдіяльності червоного каліфорнійського черв’яка) для петуній та інших рослин, вирощуваних на балконах і терасах. Гумус: до 15 г/л; Макроелементи, г/л: азот-12, фосфор-12, калій-12; Мікроелементи: MgO, Fe, Mn, B, Cu,..
12.30грн
Вітамізоване добриво ТМ
Органічне добриво на основі біогумусу (продукту життєдіяльності червоного каліфорнійського хробака) для всіх видів ягідних культур. Біогумус - унікальне природне добриво, що поєднує в собі: екологічну чистоту; наявність ферментів і гумінових речовин; оптимальний склад макро- і мікроелементів; біолог..
12.30грн
Комплексне органо-мінеральне добриво Гумат 250 мл
Гумінове кореневе підживлення з комплексом мікроелементів та стимуляторів коренеутворення для овочевих, квіткових культур. ### Гумінове кореневе підживлення з комплексом мікроелементів та стимуляторів коренеутворення для овочевих, квіткових культур. - Сприяє активному росту кореневої системи квіті..
7.70грн
Фертимікс для укорінення 250 мл
Склад Амінокислоти (всього) - 10,0%, вільні амінокислоти L - 8,0%, азот - 5,0%, органічні речовини (всього) - 40,0%, цинк - 0,75%, марганець - 0,50 %, бор - 0,10%, залізо - 0,10%, мідь - 0,10%, молібден - 0,02%, кобальт - 0,01%. переваги: покращує вегетативний розвиток рослин; збільшує к..
10.70грн