Фільтр
Виробник
Застосування

Гілея

Вигляд: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
Вітамізоване добриво ТМ
Фертімікс Біогумус для кактусів і інших видів сукулентних. Добриво органічне, на основі біогумусу (переробка червоного каліфорнійського хробака). Прекрасно стимулює ріст, сприяє бутоноутворенню, поліпшить декоративний вид рослин, знижує захворюваність і підтримає яскравість забарвлення. ..
12.00грн
Добриво для азалій ТМ Гілея 250 мл
Область застосування: Кімнатні та садові рослини, які віддають перевагу кислому середовищу (ацидофільні): азалія, рододендрон, олеандр, гортензія, камелія, верес, еріка, андромеда та ін. Не рекомендовано підживлювати: рослини в період спокою, щойно пересаджену або куплену рослину (підживлен..
12.00грн
Добриво для сукулентів ТМ Гілея 250 мл
Гілея для кактусів і інших сукулентів - комплексна мінеральна підживка для кактусів та інших сукулентних кімнатних рослин. Склад: Макроелементи: азот загальний (N) - 7 г/л, фосфор (Р2О5) - 28 г/л, калій (К2О) - 62 г/л; Мікроелементи: MgO - 0,05 %, Fe - 0,02 %, Mn - 0,02 %, B - 0,01 %, Cu - 0,005 %,..
12.00грн
Добриво для хвойних ТМ Гілея 250 мл
Гілея для хвойних - класичне комплексне мінеральне добриво для більшості хвойних рослин, вирощуваних як у відкритому грунті, так і в кімнатних умовах. Область застосування: Всі види хвойних рослин: сосна, ялина, ялівець, туя, ялиця, кипарис, модрина, араукарія та ін. Не рекомендовано підживлювати:..
14.00грн
Доктор Фолі від від грибка 300 мл
Доктор Фолі від хвороб та грибків - готова листова підкормка розширеного спектру дії для всіх видів кімнатних рослин з фунгіцидними властивостями. Спосіб застосування: Захворювання зазвичай свідчить про несприятливі для рослини умови вирощування. У такому випадку важливо швидко вжити заходів - при..
29.00грн
Доктор Фолі від шкідників 300 мл
Доктор Фолі від шкідників – лікувально-профілактичний засіб розширеного спектру дії з інсекто-акарицидними властивостями для позакореневого використання. Застосовують для всіх видів кімнатних рослин. Склад: Макроелементи: азот загальний (N) -90 мг/л, фосфор (P2О5) -35 мг/л, калій (К2О) -20 мг/л; Мі..
29.00грн
Доктор Фолі для орхідей 300 мл
Доктор Фолі Орхідея - готова позакоренева підкормка розширеного спектру дії для орхідей і бромелієвих з лікувально-профілактичними властивостями. Також використовують стимуляції бутоноутворення більшость квітучих кімнатних рослин. Сприяє більш пишному цвітінню та насиченості кольору. Склад: Макроел..
24.00грн
Вітамізоване добриво ТМ
Фертімікс Біогумус для садових квітів, 570 мл - вітамінізоване ефективне добриво для садових квітів. Містить продукти переробки каліфорнійського хробака. Добриво стимулює ріст рослини, розвиток кореневої системи, покращує опірність захворюванням, прискорює бутонообразованіе, а також підсилює яскраві..
12.00грн
Вітамізоване добриво ТМ
ФЕРТІмікс біогумус для городніх культур - органічне добриво на основі біогумусу (продукту життєдіяльності червоного каліфорнійського черв’яка) для всіх видів городніх культур. Склад: N, г/літр 7 P, г/літр 7 K, г/літр 7 Гумус: до 15 г/л Макроелементи, г/л: азот - 7, фосфор - 7, калій - 7; Мікрое..
12.00грн
Вітамізоване добриво ТМ
ФЕРТІмікс біогумус для декоративно-листяних - органічне добриво на основі біогумусу (продукту життєдіяльності червоного каліфорнійського черв’яка) для всіх видів декоративно-листяних культур. Склад: N, г/літр 20 P, г/літр 10 K, г/літр 12 Гумус: до 15 г/л; Макроелементи, г/л: азот - 20, фосфор - 10..
12.00грн
Вітамізоване добриво ТМ
ФЕРТІмікс біогумус для декоративно-квітучих - органічне добриво на основі біогумусу (продукту життєдіяльності червоного каліфорнійського черв’яка) для всіх видів декоративно-квітучих кімнатних і садових культур. Гумус: до 15 г/л; Макроелементи, г/л: азот - 5, фосфор - 10, калій - 20; Мікроелементи: ..
11.00грн
Вітамізоване добриво ТМ
ФЕРТІмікс біогумус для орхідей і бромелієвих - органічне добриво на основі біогумусу (продукту життєдіяльності червоного каліфорнійського черв’яка) для орхідей та бромелієвих. Гумус: до 15 г/л; Макроелементи, г/л: азот - 7, фосфор - 20, калій - 10; Мікроелементи: MgO, Fe, Mn, B, Cu, Zn, Mo, Co; Віта..
12.00грн
Вітамізоване добриво ТМ
ФЕРТІмікс біогумус для петуній - органічне добриво на основі біогумусу (продукту життєдіяльності червоного каліфорнійського черв’яка) для петуній та інших рослин, вирощуваних на балконах і терасах. Гумус: до 15 г/л; Макроелементи, г/л: азот-12, фосфор-12, калій-12; Мікроелементи: MgO, Fe, Mn, B, Cu,..
12.00грн
Вітамізоване добриво ТМ
Органічне добриво на основі біогумусу (продукту життєдіяльності червоного каліфорнійського хробака) для всіх видів ягідних культур. Біогумус - унікальне природне добриво, що поєднує в собі: екологічну чистоту; наявність ферментів і гумінових речовин; оптимальний склад макро- і мікроелементів; біолог..
12.00грн