Фільтр
Виробник

Інше

Вигляд: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
Гербіцид суцільної дії Антиберізка 100 мл
Гербіцид системної дії для знищення всіх видів однорічних і багаторічних бур'янів, таких як березёзка, хрін, плющ, дикий виноград. Країна виробник: Білорусь Бренд: NKP..
52.00грн
Гербіцид суцільної дії Раундап 100 мл
Препарат Раундап ефективно знищує найрізноманітніші види бур'янів - від крихітних однорічних до найстійкіших багаторічних. Засіб Раундап повністю знищує однорічні та багаторічні, злакові та дводольні бур'яни, включаючи їх наземні та підземні частини. Гербіцид Раундап позбавлений ґрунтової активност..
30.00грн
Біофунгіцид Лікар рослин 25 гр
Лікар Рослин з.п. Системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії, для захисту від хвороб картоплі та овочевих культур. Упаковка: пластмасові пляшки місткістю 25гр. Діюча речовина: металаксил, 80 г/кг; манкоцеб, 640 г/кг . Препаративна форма: водорозчинні гранули. Швидкість впливу: 1-3 доби ..
0.00грн
Гербіцид Раунтер 1 л
Раунтер, в.р. – системний гербіцид суцільної дії. Діюча речовина препарату є ефективним інгібітором ферментативної системи, яка відповідає за синтез ароматичних амінокислот. Попадаючи на рослину, він проникає через надземні частини до кореневої системи, блокуючи ферментативні процеси, що призводить ..
259.00грн
Гербіцид системної дії Ураган 40 мл
Гербіцид УРАГАНид системної дії для знищення однорічних та багаторічних бур'янів. Діюча речовина: гліфосат - Знищує найбільш шкідливі бур'яни (більше 200 видів бур'янів, в тому числі осоти, пирій, березку) та дерево-чагарникову рослинність. - Швидко проникає в судинну систему бур'янів і, просуваючис..
18.00грн
Гербіцид суцільної дії Напалм 300 мл
Напалм - системний гербіцид суцільної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових і дводольних бур'янів, застосовується проти вегетуючих бур'янів незалежно від фази їх розвитку. Напалм - контактний гербіцид проникає через листя та інші зелені частини рослини. Швидко переноситься судинною с..
133.00грн
Гербіцид суцільної дії Раундап 40 мл
Препарат Раундап (40 мл) - ефективно знищує найрізноманітніші види бур'янів від крихітних однорічних до найстійкіших багаторічних. Гербіцид Раундап повністю знищує однорічні та багаторічні, злакові та дводольні бур'яни, включаючи їх наземні та підземні частини. Гербіцид Раундап позбавлений..
18.00грн
Селективний після сходовий гербіцид Тарга-Супер 100 мл
Селективний післясходовий протизлаковий гербіцид ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: концентрат емульсії ДІЮЧА РЕЧОВИНА: хізалофоп-П-етил (50 г/л) ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ: Мінімальна фітотоксична дія на культурну рослину; Швидко абсорбується поверхнею листя бур’янів; Дощ, що пройшов уже через годину після об..
0.00грн