Фільтр
Виробник

Жива земля

Вигляд: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
Біоінсектицид Бітоксибацилін БТУ 35 мл
Пакування: 35 мл. ОПИС: рідина від кремового до коричневого кольору зі специфічним запахом. ДІЮЧИЙ ЧИННИК: життєздатні клітини бактерії Bacillus thuringiensis, ендоспори та біологічно активні продукти життєдіяльності бактерії: білкові кристали (ендотоксин) і термостабільний екзотоксин. ПРИЗНАЧ..
12.00грн
Біопорошок Унікал-С 15 г для компосту і туалетів
«Унікал ®» призначений для прискореної переробки органічних відходів (фекалій, харчових та рослинних відходів) -Зникнення неприємного запаху через 10-12 днів -Покращення дренажу у вуличних туалетах та вигрібних ямах через 2-4 місяці -Швидке очищення каналізаційних труб від шару мінерально-органічних..
26.00грн
Біорідина Унікал-Р 35 мл
«Унікал ®» призначений для прискореної переробки органічних відходів (фекалій, харчових та рослинних відходів) -Зникнення неприємного запаху через 10-12 днів -Покращення дренажу у вуличних туалетах та вигрібних ямах через 2-4 місяці -Швидке очищення каналізаційних труб від шару мінерально-органіч..
28.00грн
Біофунгіцид Фітоцид 10 мл
Пакування: 10 мл Призначення: Для передпосівної обробки насіння зернових, овочевих культур, бульб картоплі, цибулі і часнику Зміцнення імунітету та підвищення стійкості рослин до хвороб Кореневе та позакореневе підживлення Ефект від використання: Прискорює терміни дозрівання ..
9.00грн
Біопрепарат Азотофіт 10 мл
Азотофіт-р - високоефективний біоактиватор для овочів і фруктів, призначений для обробки насіння, бульб картоплі, цибулинних культур, розсади і підживлення овочевих, плодово-ягідних культур і молодих саджанців фруктових дерев. Використовують для обробки насіння, розсади і підживлення садових і кімна..
6.00грн