Фільтр
Виробник

Ензим

Вигляд: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
Біопрепарат для очищення водойм Комплезим В 20 г
Біопрепарат застосовується для біологічного очищення водойм. Препарат отримують шляхом глибинного культивування асоціацій непатогенних штамів бактерій B. Subtilis та В. Licheniformis з додаванням поживних речовин та мінералів. Подальше висушування в особливих умовах сприяє тривалому збереженню життє..
24.00грн
Біопрепарат Гаубсин 200 мл
Мікробіологічний препарат комплексної дії, створений на основі двох штамів Pseudomonas aureofaciens, які проявляють антимікробну, антифунгальну, ентомопатогенну і стімулююче зростання дію. Препарат призначений для захисту плодових і сільськогосподарських культур від хвороб і шкідників. Дія препарату..
0.00грн
Біопрепарат для вигрібних ям Комплезим 20 г
Ефективний біопрепарат для вигрібних ям, септиків, вуличних туалетів та очищення каналізаційних труб від органічних засмічень і жиру. Комплезим застосовується щомісяця. Препарат являє собою суміш мінералів, ферментів і поживних речовин, які є носієм бактерій виду B. Subtilis і В. Licheniformis, які ..
18.00грн
Біофунгіцид Триходермін БТ 20 г
Біопрепарат для захисту та лікування рослин від захворювань, викликаних фітопатогенними грибами. Біопрепарат Тріходермін БТ містить спори і міцелій гриба роду Trichoderma, який пригнічує розвиток збудників захворювань і сприяє підвищенню врожайності рослин. Ціна упаковки 20 грам = ₴ 9 грн Біопрепа..
14.00грн
Біофунгіцид Фітодоктор  20 г
Біофунгіцид широкого спектру дії Фітодоктор - це екологічно чистий препарат пролонгованої дії для профілактики та лікування сільськогосподарських рослин від комплексу хвороб, які викликані грибами і бактеріями. Основою біопрепарату Фітодоктор є існуюча в природі і виділена з грунту жива бактерія Bac..
0.00грн