Фільтр
Виробник
Довжина
Застосування
Колір
Об'єм комірки
Розмір вічка
Розмір касети, мм
Товщина плівки, мм
Товщина стінки
Форма ячейки
Ширина

Оратай

Вигляд: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
Калієва селітра 0,5 кг
Калієва селітра - комплексне азотне добриво, яке використовується для підживлення рослин. Особливо ефективна для вирощування рослин чутливих до хлору (картопля, помідори, виноград, тютюн, буряк). Властивості: підвищує витривалість рослин; збільшує врожайність; збільшує терміни зберіган..
43.20грн
Каліймаг 1 кг
спеціальне концентроване добриво, яке містить магній, калій і сірку у вигляді сульфатів, які легко розчиняються у воді. Всі три компонента добре засвоюються рослинами. Добриво має низький рівень хлору (3%), завдяки цьому, добриво можна використовувати навіть для чутливих до хлору рослин. Ефективно д..
14.60грн
Касета для розсади з піддоном на 18 комірок
Касета призначена для вирощування розсади квіткових і сільськогосподарських культур. Зручність при вирощуванні і транспортуванні розсади. Парничок на 18 комірок Розмір касети: 440х205х80 мм Розмір комірки: 55х55х75 мм Товщина стінки: 0.9 мм Виробництво: Україна..
20.40грн
Касета для розсади з піддоном на 36 комірок
Касета призначена для вирощування розсади квіткових і сільськогосподарських культур. Зручність при вирощуванні і транспортуванні розсади. Розмір касети: 440х205х400 мм Виробництво: Україна..
19.20грн
Касета для розсади з піддоном на 50 комірок
Касета з невеликими квадратними осередками і піддоном. Ідеально підходить для вирощування овочевих культур: капусти, перцю. Довжина касети: 440 мм Ширина касети: 205 мм Висота комірки: 55 мм Кількість комірок: 50 Матеріал: пластик Даний вид касети призначений для отримання розсади з насіння як овоче..
19.20грн
Касета для розсади на 35 комірок
Габарити касети: 43*32*10см. Габарити комірки (стаканчика): 5,5*5,5*10см (внизу 3,5*3,5). Товщина полістиролу становить 900 мікрон, а це в 3-4 рази більше за звичайні касети українського виробництва, а якість наближена до європейських стандартів, наприклад, як у польських касет. ..
23.05грн
Магнієва селітра 0,5 кг
Магнієва селітра – повністю водорозчинне добриво, яке містить 15,7% MgO і 10,9 % N і використовується при поливі й позакореневому підживленні с/г культур. Повністю забезпечує потребу рослин у магніі. Магній відповідає за утворення в листі рослин хлорофілу, суттєво впливає на формування вуглеводі..
32.40грн
Магнію Сульфат 0,5 кг
Магнію сульфат Mg-17%, S-13, 5%, 0,5 кг - концентроване магнієве добриво, в якому міститься оптимальна кількість сірки і магнію для нормального розвитку рослин. Застосовується для широкого спектру сільгоспкультур і на різних типах грунту. Підвищує врожайність культур, а також покращує смакові якості..
13.95грн
Монофосфат калію 0,3 кг
Монофосфат калію Р-52%, К-34% - концентроване безхлорне фосфорно-калійне добриво. Застосовується для всіх типів грунтів і для всіх сільськогосподарських культур. Покращує ріст і розвиток кореневої системи, сприяє збільшенню кількості бутонів, а також прискорює і подовжує цвітіння. Кислотність: рН 4..
40.30грн
Нітроаммофоска 1 кг
Нітроамофоску застосовують для основного, передпосівного і локального внесення в рядки при посіві, а також для підживлення рослин. При основному внесенні на чорноземних ґрунтах і на важких глинистих ґрунтах нечорноземної зони нітроамофоску доцільно вносити під зяблеву оранку, а на легких ґрунтах – н..
25.00грн