Фільтр
Виробник

Klasmann-Deilmann

Вигляд: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
Торф Klasmann TS 1  200 л
Торф'яної субстрат Классман Klasmann TS1, упаковка - 200 л, фракція 0-5 мм Застосовується для вирощування розсади овочевих та декоративних культур касетним способом і отримання найкращого результату. Країна виробник: Німеччина. Професійний субстрат з верхового торфу дрібної структури готовий до вжи..
460.00грн
Торф Klasmann TS 2  200 л
Торфовий субстрат Классман Klasmann TS2, фракція 0-25 мм. Використовується для дорощування розсади овочів і декоративних культур у горщиках. Професійний субстрат з верхового білого торфу середньої структури готовий до використання. Містить поверхнево-активні речовини для швидкого та легкого змочува..
460.00грн
Торф Klasmann TS 3  200 л
Торф'яної субстрат Klasmann TS3, упаковка - 200 л, фракція 0-5 мм Застосовується для вирощування розсади овочевих та декоративних культур касетним способом і отримання найкращого результату. Країна виробник: Німеччина. Торф'яні субстрати на основі білого торфу TS-3 для всіх областей застосування: з..
460.00грн
Торф Klasmann натуральний (кислий) 200 л
Кислий cубстрат Klasmann Lithuanian Peat Moss fine, фракція 0-5 мм. Застосовується для вирощування кислолюбивих рослин, таких як лохина , азалія, гортензія та ін. Для отримання найкращого результату. Країна виробник: Німеччина. Професійний субстрат з верхового торфу дрібної структури готовий до вжи..
440.00грн