Фільтр
Виробник
Застосування
Призначення

ДімСадГород+

Вигляд: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
Борна кислота 0,1 кг
Борна кислота - мікродобриво на основі бору (17%). Використовується для профілактики і лікування захворювань рослин, пов'язаних з недоліків бору, основною ознакою яких є відсутність цвітіння, опадання листя і зав'язі овочевих і плодових культур. Борна кислота необхідна рослинам протягом усього вег..
9.00грн
Вуглеамонієва сіль 1 кг
Застосування добрива дозволяє: -підвищити врожайність на 15-20% -знизити накопичення нітратів в продукції в 2-4 рази -прискорити процес гумусоутворення. Норма внесення: -як основне добриво-50-70 г /м² (вносити за 3-5 днів перед посадкою) -для позакорен..
33.00грн
Грунт Для орхідей 0,8 л
Субстрат для орхідей рекомендуємо використовувати для вирощування, пересадки (перевалки) епіфітів (орхідей, бромелієвих), папоротей, інших тропічних рослин...
12.60грн
Калійна сіль 1 кг
ОПИС Калійна сіль (калій хлористий) 1 кг Калійна сіль - дає можливість збагачення грунту важливим для рослин живильним елементом - калієм. При цьому хлор, що міститься в добриві, легко вимивається з грунту природним шляхом. Внесення калію в грунт необхідно для нормального розвитку рослин, їх стійкос..
30.00грн
Мох сфагнум 0,5 л
Мох Сфагнум (пресований), 0,5 л - мох найвищої якості. Забезпечує грунту потрібну рихлість, гігроскопічність і легкість. Мох здатний вбирати вологу у великих кількостях і забезпечувати оптимальний розподіл вологи по всьому грунту. Стійок до появи грибків і гнилі. Використовують мох для прорщіванія н..
10.80грн
Фосфоритне борошно 1 кг
Упаковка: 1 кг ± 2%. Склад фосфоритного борошна фосфор - 24%, кальцій -40%, Mg - 1,5%, Mo - 0,4%, Mn - 0,5%, S - 2%, B - 0,1%, Zn - 0,1% / . Норма внесення фосфоритного борошна під овочеві культури 50-60 г / м2, під плодові дерева і кущі 70-80 г / м2. Має пролонговану дію на 3-4 роки. Термін зберіг..
19.00грн
Грунт Для орхідей 1 л
Субстрат для орхідей рекомендуємо використовувати для вирощування, пересадки (перевалки) епіфітів (орхідей, бромелієвих), папоротей, інших тропічних рослин...
12.00грн
Монокальцій фосфат 1 кг
Використовується для удобрення картоплі та інших коренеплодів, чутливих до хлору. Також призначається для додавання в комбікорми сільськогосподарських тварин при нестачі фосфору і кальцію. Мікроелементи, що містяться в монокальцій фосфаті, сприяють формуванню твердої кісткової тканини і скелета, пок..
17.00грн