Фільтр
Виробник
Група стиглості
Колір
Маса плоду
Рослість
Упаковка
Форма плоду

Садиба центр

Вигляд: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
Іпомея Небесно-синя 0,5 г
Однорічна кучерява рослина висотою до 3 м. Діаметр квіток близько 10 см. Великі воронкоподібні квіти блакитного кольору, відкриті тільки вдень, у похмуру погоду і на ніч вони закриваються. Розмножують посівом насіння в травні на постійне місце по 2-3 насінини у лунку або у торфоперегнійні горщики в..
3.15грн
Іпомея Пурпурно-чорна 0,5 г
Однорічна в’юнка рослина, висотою до 3 м. Квітки великі, воронкоподібні, темно-фіолетові, діаметром до 6-8 см, відкриті тільки вдень. Світлолюбна і дуже теплолюбна рослина, не виносить навіть незначних заморозків. Розмножують посівом насіння в травні на постійне місце по 2-3 насінини у лунку або у ..
4.30грн
Іпомея Ранкові перли 0,5 г
Однорічна рослина висотою до 300 см.Великі воронкоподібні квіти білого кольору і діаметром 5-7 см. Насіння сіють в травні в грунт по 2-3 насінини у лунку на відстані 30 х 25 смабо у торфоперегнійні горщики в березні - квітні на розсаду.Оптимальна температура для проростання - 18° С.Сходи з'являютьс..
2.40грн
Айстра Дюшес абрикосова 0,2 г
Однорічна рослина висотою 70 см. Суцвіття піоновидні, густомахрові, діаметром 10-13 см.Формує ефектний кущ, на якому розпускається 5-8 суцвіть абрикосового кольору.На розсаду насіння сіють в кінці березня - початку квітня. З появою першої пари справжніх листків,сіянці пікірують. У відкритий грунт ..
3.80грн
Айстра Дюшес лілак і кримсон вайт 0,2 г
Однорічна рослина висотою 70 см. Суцвіття піоновидні, густомахрові, діаметром 10-13 см.Формує ефектний кущ, на якому розпускається 5-8 суцвіть рожево-білих відтінків.На розсаду насіння сіють в кінці березня - початку квітня.З появою першої пари справжніх листків, сіянці пікірують.У відкритий грунт..
4.15грн
Айстра Дюшес темно-синя 0,2 г
Однорічна рослина висотою 70 см. Суцвіття піоновидні, густомахрові, діаметром 10-13 см.Формує ефектний кущ, на якому розпускається 5-8 суцвіть темно-синього кольру.На розсаду насіння сіють в кінці березня - початку квітня. З появою першої пари справжніх листків, сіянці пікірують.У відкритий грунт ..
3.60грн
Айстра Дюшес,біло-блакитна 0,2 г
Однорічна рослина висотою 70 см. Суцвіття піоновидні, густомахрові, діаметром 10-13 см. Формує ефектний кущ, на якому розпускається 5-8 суцвіть біло-голубого кольору. На розсаду насіння сіють в кінці березня - початку квітня. З появою першої пари справжніх листків, сіянці пікірують. У відкритий гр..
4.20грн
Айстра Королівський Розмір, суміш 0,2 г
Однорічна високоросла рослина. Стебла дуже сильні, прямі, висотою до 70 см.Суцвіття великі, махрові, кулястої форми, діаметром більше 12 см. Переваги цієї серії це - висока стійкість до хвороб і несприятливих умов вирощування, тривале і рясне цвітіння (з липня по вересень). Насіння сіють на розсаду ..
4.45грн
Айстра Принцеса лососево-рожева 0,2 г
Однорічна високоросла рослина до 75 см.Формує розлогий кущ з махровими, великими квітами, 9-13 см у діаметрі, лососево-рожевого кольору.Центральна частина суцвіття складається з великих трубчастих квітів.На розсаду насіння сіють у березні.На постійне місце рослини висаджують наприкінці травня,на від..
3.85грн
Айстра Принцеса яскраво-червона 0,2 г
Однорічна високоросла рослина до 75 см. Формує розлогий кущ з махровими,великими квітами, 9-13 см у діаметрі, яскраво-червоного кольору.Центральна частина суцвіття складається з великих трубчастих квітів.На розсаду насіння сіють у березні. На постійне місце рослини висаджують наприкінці травня,на ві..
3.90грн
Айстра Унікум суміш 0,5 г
Однорічна високоросла рослина. Кущ широкий, гіллястий, висотою 60 см. Суцвіття голчасті, великі, кулястої форми, діаметром більше 12 см. На рослині формується 10-14 суцвіть. Цвіте з серпня і до заморозків. Насіння сіють на розсаду в березні. На постійне місце рослини висаджують наприкінці травня, н..
3.95грн
Аквілегія гібридна Бідермеєр 0,1 г
Багаторічна рослина висотою до 35 см. Квіти середнього розміру,до 6 см в діаметрі, блакитного, червоного, рожевого, синього, білого кольорів, з тонким довгим шпорцем. Насіння на розсаду висівають в березні - квітні. На постійне місце рослини висаджують у фазі 5-6 справжніх листків. Відстань між рос..
4.45грн
Алісум Великодній капелюх, білий 0,1 г
Однорічна рослина висотою 10-20 см. Це один з найновіших ранньоквітучих сортів алісума, кущики тривалий час не втрачають декоративності. Квіти ароматні, вишукані, білого кольору. Ця серія відрізняється низькорослістю, інтенсивним і рясним цвітінням. Насіння на розсаду сіють в горщики у квітні. Гра..
12.30грн
Алісум Прозорі кристали, 50 гран.
Дуже популярна рослина для створення незвичних та контрастних композицій. Однорічна культура висотою 10-15 см з великою кількістю маленьких пурпурових квіточок із легким медовим ароматом. Вирощують прямим висівом у ґрунт (травень – червень), розсипаючи насіння по поверхні (на відстані 10 см) та прит..
7.75грн