Фільтр
Виробник
Група стиглості
Колір
Маса плоду
Призначення
Рослість
Тип салату
Упаковка
Форма листка
Форма плоду

Садиба центр

Вигляд: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
Іпомея Пурпурно-чорна 0,5 г
Однорічна в’юнка рослина, висотою до 3 м. Квітки великі, воронкоподібні, темно-фіолетові, діаметром до 6-8 см, відкриті тільки вдень. Світлолюбна і дуже теплолюбна рослина, не виносить навіть незначних заморозків. Розмножують посівом насіння в травні на постійне місце по 2-3 насінини у лунку або у ..
4.30грн
Іпомея Ранкові перли 0,5 г
Однорічна рослина висотою до 300 см.Великі воронкоподібні квіти білого кольору і діаметром 5-7 см. Насіння сіють в травні в грунт по 2-3 насінини у лунку на відстані 30 х 25 смабо у торфоперегнійні горщики в березні - квітні на розсаду.Оптимальна температура для проростання - 18° С.Сходи з'являютьс..
2.40грн
Іпомея Розіграш 0,2 г
Оригінальна однорічна в’юнка рослина. Квіти великі, махрові, яскраво-рожеві з білим центром, діаметром близько 8 см. Квітки залишаються відкритими набагато довше, в порівнянні зі звичайними сортами. Довжина стебла – 200см. На розсаду насіння замочують на ніч в теплій воді і висіваютьнаприкінці бере..
6.05грн
Айстра Дюшес лілак і кримсон вайт 0,2 г
Однорічна рослина висотою 70 см. Суцвіття піоновидні, густомахрові, діаметром 10-13 см.Формує ефектний кущ, на якому розпускається 5-8 суцвіть рожево-білих відтінків.На розсаду насіння сіють в кінці березня - початку квітня.З появою першої пари справжніх листків, сіянці пікірують.У відкритий грунт..
4.15грн
Айстра Дюшес темно-синя 0,2 г
Однорічна рослина висотою 70 см. Суцвіття піоновидні, густомахрові, діаметром 10-13 см.Формує ефектний кущ, на якому розпускається 5-8 суцвіть темно-синього кольру.На розсаду насіння сіють в кінці березня - початку квітня. З появою першої пари справжніх листків, сіянці пікірують.У відкритий грунт ..
3.60грн
Айстра Дюшес,біло-блакитна 0,2 г
Однорічна рослина висотою 70 см. Суцвіття піоновидні, густомахрові, діаметром 10-13 см. Формує ефектний кущ, на якому розпускається 5-8 суцвіть біло-голубого кольору. На розсаду насіння сіють в кінці березня - початку квітня. З появою першої пари справжніх листків, сіянці пікірують. У відкритий гр..
4.20грн
Айстра Принцеса лососево-рожева 0,2 г
Однорічна високоросла рослина до 75 см.Формує розлогий кущ з махровими, великими квітами, 9-13 см у діаметрі, лососево-рожевого кольору.Центральна частина суцвіття складається з великих трубчастих квітів.На розсаду насіння сіють у березні.На постійне місце рослини висаджують наприкінці травня,на від..
3.85грн
Айстра Принцеса яскраво-червона 0,2 г
Однорічна високоросла рослина до 75 см. Формує розлогий кущ з махровими,великими квітами, 9-13 см у діаметрі, яскраво-червоного кольору.Центральна частина суцвіття складається з великих трубчастих квітів.На розсаду насіння сіють у березні. На постійне місце рослини висаджують наприкінці травня,на ві..
3.90грн
Аквілегія гібридна Бідермеєр 0,1 г
Багаторічна рослина висотою до 35 см. Квіти середнього розміру,до 6 см в діаметрі, блакитного, червоного, рожевого, синього, білого кольорів, з тонким довгим шпорцем. Насіння на розсаду висівають в березні - квітні. На постійне місце рослини висаджують у фазі 5-6 справжніх листків. Відстань між рос..
4.45грн
Алісум Великодній капелюх, білий 0,1 г
Однорічна рослина висотою 10-20 см. Це один з найновіших ранньоквітучих сортів алісума, кущики тривалий час не втрачають декоративності. Квіти ароматні, вишукані, білого кольору. Ця серія відрізняється низькорослістю, інтенсивним і рясним цвітінням. Насіння на розсаду сіють в горщики у квітні. Гра..
14.10грн
Аніс 0,5 г
Лікарська трав’яниста рослина висотою до 60 см. Цвіте з червня по вересень. Використовують дозрілі плоди аніса, які містять ефірне масло. ### Лікарська трав’яниста рослина висотою до 60 см. Цвіте з червня по вересень. Використовують дозрілі плоди аніса, які містять ефірне масло. Препарати з плодів а..
4.15грн
Антірінум Кімосі, суміш 0,05 г
Однорічна рослина з компактними кущиками висотою 25 см. Квіти великі, зібрані в суцвіття, білого, червоного, рожевого, темно-червоного і помаранчевого кольорів. Насіння на розсаду висівають в середині березня під плівку або скло в горщики. Загартовану розсаду висаджують у другій декаді травня на в..
6.70грн
Антірінум Твіні F1 20 шт
Гібридний, низькорослий, дуже ефектний, новий карликовий гібрид з подвійними квітками. Висота розгалужених кущів у відкритому грунтідо 25 - 30 см, у горщику -10 - 15 см, а діаметр - 20 - 25 см. Квіти пишні,напівмахрові, зібрані в суцвіття. Насіння на розсаду висівають в серединіберезня під плівку..
13.50грн
Базилік лимонний 0,5 г
Базилік лимонний називають царською травою. Він має дуже приємний аромат і ніжний смак,тому його додають до складу різноманітних страв і він поступово змінює смак страви. Спочатку надаючи легкої гіркоти, а потім страва набуває солодкуватого присмаку. Базилік також використовують для ароматизації ков..
4.10грн