Фільтр
Виробник
Застосування

Master Elit

Вигляд: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
Комплексне добриво Мастер Еліт для декоративно-листяних рослин 0,3 л
Високоефективне мінеральне багатокомпонентне добриво у вигляді концентрованого розчину NPK з мікроелементами, амінокислотами, фітогормонами, вітамінами і стимуляторами росту в легкодоступній для рослин формі. Збалансований склад добрива повністю задовольняє потреби рослин в поживних речовинах. Ефек..
20.00грн
Комплексне добриво Мастер Еліт для фіалок 0,3 л
Master (Мастер) - Еліт, 0.3 л, Фіалка - високоефективне мінеральне багатокомпонентне добриво у вигляді концентрованого розчину NPK з мікроелементами, амінокислотами, фітогормонами, вітамінами і стимуляторами росту в легкодоступній для рослин формі. Збалансований склад добрива повністю задовольняє по..
17.00грн
Комплексне добриво Мастер Еліт для цитрусових рослин 0,3 л
Високоефективне мінеральне багатокомпонентне добриво у вигляді концентрованого розчину NPK з мікроелементами, амінокислотами, фітогормонами, вітамінами і стимуляторами росту в легкодоступній для рослин формі. Збалансований склад добрива повністю задовольняє потреби рослин в поживних речовинах. Висок..
20.00грн
Комплексне добриво Мастер Еліт універсальний 0,3 л
Ефективність: забезпечує зростання і активне цвітіння, збільшує вегетативну масу, покращує декоративні властивості, підвищує захисні властивості до хвороб і гнилі. Склад: азот-6%,фосфор-3%,калій-6%.микроэлементы B,Cu,Zn,Mn,Fe,Mo. Термін придатності 3 роки Виробництво Україна Застосування 1 ковпач..
21.00грн
Комплексне мінеральне добриво Мастер Еліт зимовий 0,3 л
Високоефективне багатокомпонентне мінеральне добриво у вигляді концентрованого розчину NPK з мікроелементами , амінокислотами , фітогормонами , вітамінами і стимуляторами росту в легкодоступною для рослин формі . Збалансований склад добрива повністю задовольняє потреби рослини в поживних речовинах ...
20.00грн
Комплексне добриво Мастер Еліт для квітуючих рослин 0,3 л
Високоефективне мінеральне багатокомпонентне добриво у вигляді концентрованого розчину NPK з мікроелементами, амінокислотами, фітогормонами, вітамінами і стимуляторами росту в легкодоступній для рослин формі. Збалансований склад добрива повністю задовольняє потреби рослин в поживних речовинах. Скла..
20.00грн
Комплексне мінеральне добриво Мастер Еліт для орхідей 0,3 л
Високоефективне багатокомпонентне мінеральне добриво у вигляді концентрованого розчину NPK з мікроелементами , амінокислотами , фітогормонами , вітамінами і стимуляторами росту в легкодоступній для рослин формі . Збалансований склад добрива повністю задовольняє потреби рослини в живильних компонента..
19.00грн