Категорії

Суданська трава 1 кг

Артикул: 272400
Бонусні бали: 176
Наявність:
Товар є на складі
Ціна 44.00грн Ціна в балах: 4400
Суданську траву, або трав’янисте сорго (Sorghum sudanense Stapf.) вирощують на зелений корм, сіно. Суданська трава високоросла (1,5-Зм) добре облистнена трав’яниста рослина, що має високу кормову цінність. У 100кг сіна міститься 52к.о. і 6,5кг протеїну. Високоврожайна, багатоукісна; за 2-3 укоси дає до 300-500ц/га зеленої маси, 50-100ц/га сіна. Підвищений вміст цукру (до 17%) обумовлює добре поїдання суданської трави худобою. Добре відростає після скошування і випасання, формуючи пагони з вузла кущіння. Не можна випасати худобу після заморозків, бо внаслідок похолодання в рослинах утворюється синильна кислота. Високий вміст кислоти також при фазі кущіння.
Це теплолюбна рослина. Мінімальна температура проростання насіння 10-13°С. Заморозки мінус 2-3°С гублять сходи рослин. Інтенсивний ріст стебел можливий лише при середньодобовій температурі вище 10°С. Суданська трава має високу посухостійкість завдяки сильно розвиненій кореневій системі. Надлишкового зволоження не переносить. Тому це цінна кормова культура для зон Степу і Лісостепу. Культура короткого дня. У фазі сходів-кущіння переносить затінення, тому можна сіяти під покрив. Може рости на різних типах ґрунтів, за винятком піщаних і заболочених.
Суданська трава добре росте після зернових, зернобобових культур, кукурудзи, багаторічних трав. Сіють суданську траву, коли грунт прогрівся на 10-12°С на глибині 10 см. Основний спосіб сівби рядковий з нормою висіву 25-30 кг/га. Глибина загортання насіння – 3-6 см. Після сівби поле коткують. На зелений корм збирають у фазі виходу в трубку – викидання волотей при висоті рослин 50-70см. Другий укіс формується через 30-35 днів після першого, третій – через 35-40 днів після другого. На сіно і силос суданську траву скошують перед викиданням волотей, коли вона має найвищу кормову цінність. На силос її часто збирають у фазі молочної стиглості зерна, коли вологість стебла становить 65-70%.
Свойства
Застосування Кормова культура

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: