Категорії

Фацелія вагова 1 кг

Артикул: С70012
Бонусні бали: 377
Наявність:
Товару не має на складі
Ціна 126.00грн Ціна в балах: 12565
Фацелія не вибаглива, володіє холодостійкістю, восени може переносити заморозки до -7 -9 °С, тому можна висівати відразу після відтавання ґрунту. Посіявши фацелію весною на грядках і висадивши по ній потім розсаду овочів (кабачки, капуста тощо) можна таким чином захистити розсаду від перепадів температури вночі, а вдень буде тінь і захист від вітру. Посадку розсади здійснюють в грядках фацелії, зробивши лунки і потім присипають їх компостом. Через 5-7 днів фацелію зрізають і мульчують нею грунт на цих грядках. Сіяти фацелію можна в будь-які терміни з ранньої весни до пізньої осені, найкращі терміни - червень-липень. Для висіву пакет насіння змішати зі склянкою сухого піску, розкидати по ділянці і боронувати. Оптимальна глибина загортання насіння становить 2-3 див. Витрата насіння 150-200 гр. на сотку. Перекопування грунту з оборотом пласта провести по мірі накопичення зеленої маси в період цвітіння. За один сезон можна отримати 2-3 сівозміни. період від посіву до початку цвітіння становить 40-45 днів. Після трьох тижнів цвітіння скосити траву і перекопати ділянку, закопуючи зелену масу. Чим густіше посієте траву, тим більше зеленої маси і більше переробляється корінням грунту. Після першої перекопування перероблений грунт опускається вниз на штик лопати, а знизу на поверхню піднімається неперероблений грунт. Для якісної переробки грунту на штик лопати треба ще раз посіяти на знову піднятою землі насіння фацелії. Після такої переробки грунту восени отримаєте якісний шар легким, родючим грунтам. Високоефективні також осінні і підзимові посіви, що дозволяють отримати збагачений грунт ранньою весною, ще до посадки основних культур.
Для поліпшення якості землі (у випадку, якщо ділянка вже засіяно), восени після зняття врожаю, засійте ділянку фацелією. За 1-2 місяці до заморозків фацелія виростить і поліпшить якість ґрунту. Для поліпшення врожаю помідорів, огірків висаджуйте їх на засіяний ділянку фацелією. В траві зробіть невеликі гнізда, лункиі садіть. Фацелія виділяючи фітонциди знезаражує всю ділянку, зберігає вологу, привертає запилювачів і відволікає паразитів. Овочеві культури не хворіють, ростуть швидше, немає пустоцвіту. Сійте фацелію навколо грядок, кущів, дерев для дезінфекції ділянки, запилення.
Для збільшення врожаю картоплі, після підгортання, посійте фацелію смужками між рядами - вона допоможе верхнього шару грунту не ущільнюватися, зберігає вологу, забезпечує додатковий доступ кисню до бульб. Сприяє зростанню і якісному дозріванню бульб.
Фітосанітарні властивості Фацелії:
Є відомості, що фацелія може пригнічувати розвиток нематод у грунті. Покращуючи і збагачуючи грунт фацелія деает її несприятливою для проживання шкідливих комах, зокрема, після декількох років вирощування фацелії, можна помітити, ліквідує дротяників та інших паразитів, запобігає появі вірусних захворювань у овочів, картоплі і т. д.
Фацелія добре витісняє бур’яни зі своєї ділянки. Посадка фацелії на кислих грунтах, сприяє зміні кислотності грунту від кислої до нейтральної, що може бути використане для боротьби з бур’янами, віддають перевагу кислим грунтам, наприклад мокриця.
Фацелія є хорошим відволікаючим гусениць і інших паразитів рослиною.
Свойства
Застосування Кормова культура

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: