Угода-оферта інтернет-магазину  oratay.com.ua

ТОВ «ОРАТАЙ» за допомогою інтернет-магазину «ОРАТАЙ Товари для саду та городу», що має адресу в мережі Інтернет http://oratay.com.ua (надалі - «САЙТ»), діючи безпосередньо, або через свого представника, далі «ПРОДАВЕЦЬ» укладає угоду-оферту, далі «УГОДА» з  користувачем послуг далі «ПОКУПЕЦЬ» про наступне:

1.Основні положення

ПРОДАВЕЦЬ зобов’язується передати у власність ПОКУПЦЮ, а ПОКУПЕЦЬ зобов’язується оплатити і прийняти замовлений на САЙТІ товар (надалі – «ТОВАР»).
1.2. Ця УГОДА укладається між ПОКУПЦЕМ та ПРОДАВЦЕМ в момент оформлення замовлення. ПОКУПЕЦЬ підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією УГОДОЮ, при оформленні замовлення.
1.3. Ця УГОДА, а також інформація про ТОВАР, представлена на САЙТІ, є публічною офертою.
1.4. До відносин між ПОКУПЦЕМ та ПРОДАВЦЕМ застосовуються положення ЦК України про роздрібну торгівлю, а також Закону України "Про захист прав споживачів" та інші правові акти, прийняті у відповідності з ними.
1. 5. ПОКУПЦЕМ може бути будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти і оплатити замовлений нею товар у порядку і на умовах, встановлениx цією УГОДОЮ, на території України.
1.6. ПРОДАВЕЦЬ залишає за собою право вносити зміни до цієї УГОДИ.
1.7. Ця УГОДА повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована на САЙТІ, і повинна застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.

2. Інформація про ТОВАР
2.1. ТОВАР представлений на САЙТІ через фото-зразки.
2.2. ТОВАР може відрізнятися від фото-зразків, але обов'язково буде відповідати характеристикам вибраної позиції.
2.3. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією, ціною й описом ТОВАРУ.
2.4. На прохання ПОКУПЦЯ ПРОДАВЕЦЬ може надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору ПОКУПЦЯ, для прийняття ним рішення про покупку ТОВАРУ.
2.5. Ціни на САЙТІ вказані в гривнях за одиницю ТОВАРУ на умовах самовивозу з офісу чи складу ПРОДАВЦЯ в м. Києві.
2.6. Зазначена на САЙТІ ціна ТОВАРУ може бути змінена ПРОДАВЦЕМ в односторонньому порядку.
2.7. У разі зміни ціни ТОВАРУ, замовленого ПОКУПЦЕМ, ПРОДАВЕЦЬ із першою нагодою інформує про це ПОКУПЦЯ (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з ПОКУПЦЕМ дане замовлення вважається анульованим.

3. Порядок придбання ТОВАРУ
3.1. ПОКУПЕЦЬ має право оформити замовлення на будь-який ТОВАР, представлений на САЙТІ. Кожен ТОВАР може бути замовлений в будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлене ПОКУПЦЕМ такими способами: в телефонному режимі або оформлене самостійно в електронному вигляді через САЙТ.
3.2.При оформленні замовлення через Сайт на електронну пошту ПОКУПЦЯ надсилається рахунок, що підтверджує прийняття замовлення, із зазначенням найменування обраного ТОВАРУ/найменувань обраних ТОВАРІВ і загальної суми замовлення, що є невід'ємною частиною цієї УГОДИ. Далі ПРОДАВЕЦЬ зв'язується з ПОКУПЦЕМ (в телефонному режимі або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження замовлення.
3.3. При відсутності ТОВАРУ на складі ПРОДАВЕЦЬ зобов'язаний довести це до відома ПОКУПЦЯ (в телефонному режимі або за допомогою електронної пошти).
3.4. При відсутності ТОВАРУ ПОКУПЕЦЬ має право замінити його іншим ТОВАРОМ або анулювати замовлення.
3.5. ПОКУПЕЦЬ має право відмовитися від замовленого ТОВАРУ в будь-який час до його відправлення ПОКУПЦЕВІ, завчасно повідомивши про це ПРОДАВЦЯ (в телефонному режимі або за допомогою електронної пошти).

4. Доставка та прийом-передача ТОВАРУ
4.1. Способи доставки ТОВАРУ зазначені на САЙТІ в розділі «Доставка». Порядок і умови доставки замовленого ТОВАРУ узгоджуються ПОКУПЦЕМ з ПРОДАВЦЕМ під час оформлення замовлення.
4.2. ПОКУПЕЦЬ може прийняти замовлений ТОВАР шляхом самовивозу зі складу або магазину ПРОДАВЦЯ за адресою, зазначеною на САЙТІ в розділі «Контакти» або узгодженою окремо. Додаткової оплати за доставку не здійснюється.
4.3. Доставка по Україні здійснюється службами доставки та Укрпоштою до відділення, зазначеного ПОКУПЦЕМ.
4.4. Витрати з доставки ТОВАРУ службами доставки та Укрпоштою здійснюється за рахунок ПОКУПЦЯ згідно з тарифами перевізника
4.5. Доставка кур’єром по Києву та околицях здійснюється згідно з тарифами, вказаними на САЙТІ.
4.6. Безкоштовна доставка можлива за умови виконання певних вимог до замовлення, вказаних на САЙТІ.
4.7. Інші способи доставки узгоджуються окремо.
4.8. Відправлення і доставка замовленого ТОВАРУ проводиться в узгоджені з ПОКУПЦЕМ строки.
4.9. Прийомом ТОВАРУ ПОКУПЦЕМ вважається факт здійснення оплати за ТОВАР.

5. Оплата ТОВАРУ
5.1. Способи оплати ТОВАРУ зазначені на САЙТІ в розділі «Оплата». Порядок і умови оплати замовленого ТОВАРУ узгоджуються ПОКУПЦЕМ з ПРОДАВЦЕМ під час оформлення замовлення.
5.2. При готівковому розрахунку ПОКУПЕЦЬ оплачує ТОВАР шляхом передачі грошей представнику ПРОДАВЦЯ в момент передачі замовлення або в якості передплати на розрахунковий рахунок ПРОДАВЦЯ в касі будь-якого комерційного банку.
5.3. При безготівковому розрахунку ПОКУПЕЦЬ вносить стовідсоткову передплату за ТОВАР шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок ПРОДАВЦЯ.
5.4. Витрати, пов’язані з переказом коштів, та плата за пересилання післяплати здійснюється за рахунок ПОКУПЦЯ.
5.4. ТОВАР оплачується тільки в гривнях.
5.5. ПРОДАВЕЦЬ забов’язаний надати ПОКУПЦЮ касовий або товарний чек, або інший документ, що підтверджує факт сплати за ТОВАР.

6. Повернення та обмін ТОВАРУ
6.1. ПОКУПЕЦЬ має право відмовитися від ТОВАРУ, який на момент замовлення був на складі ПРОДАВЦЯ, після його отримання протягом 14 днів. Повернення ТОВАРУ належної якості можливе у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного ТОВАРУ.
6.2. ПОКУПЕЦЬ не має права відмовитися від ТОВАРУ належної якості, якщо останній:

- має індивідуально визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно ПОКУПЦЕМ.

- був замовлений ПРОДАВЦЕМ у третіх осіб для ПОКУПЦЯ.
6.3. При відмові ПОКУПЦЯ від ТОВАРУ ПРОДАВЕЦЬ повертає йому грошову суму, сплачену за ТОВАР, за вирахуванням суми витрат ПРОДАВЦЯ, пов’язаних з доставкою ТОВАРУ ПОКУПЦЮ і вивезенням ТОВАРУ від ПОКУПЦЯ, не пізніше, ніж через десять днів з дня пред’явлення ПОКУПЦЕМ відповідної вимоги.

7.Гарантії на ТОВАР
7.1. Уся продукція, що представлена на САЙТІ, має всі необхідні сертифікати якості та санітарно-гігієнічні висновки, передбачені українським законодавством.
7.2. У разі виявлення ТОВАРУ неналежної якості ПРОДАВЕЦЬ зобов’язується замінити такий ТОВАР іншим або компенсувати його вартість.
7.3. Претензії щодо якості насіння приймаються за наявності використаної упаковки і документа, що підтверджує факт придбання, і передаються компанії-постачальнику для прийняття рішення.

8. Права та обов’язки сторін
 

8.1. ПРОДАВЕЦЬ забов’язаний:

(1) не розголошувати будь-яку інформацію про ПОКУПЦЯ, включаючи персональні дані, отримані в процесі оформлення замовлення, і не надавати доступ до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених українським законодавством.
(2) надати ПОКУПЦЮ можливість отримання безкоштовних консультацій за телефоними, вказаними на САЙТІ. Об’єм консультацій обмежується питаннями, що пов’язані з виконанням замовлення.
 

8.2. ПРОДАВЕЦЬ має право:
(1) розширювати і скорочувати товарну пропозицію на САЙТІ, регулювати доступ до покупки будь-якого ТОВАРУ, а також призупиняти або припиняти продаж будь-якого ТОВАРУ на свій власний розсуд.
(2) змінювати цю УГОДУ в односторонньому порядку до моменту її укладання.

8.3. ПОКУПЕЦЬ зобов’язаний:
(1) до моменту укладення ознайомитися із змістом цієї УГОДИ, умовами оплати і доставки на САЙТІ.
(2) надати достовірну інформацію про себе (ПІБ, контактні телефони, адресу електронної пошти) та реквізити для доставки ТОВАРУ.
(3) прийняти і оплатити ТОВАР у строки, передбачені цією УГОДОЮ.

9. Відповідальність сторін і вирішення спорів
9.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання цієї УГОДИ в порядку, передбаченому цією УГОДОЮ та діючим законодавством України.
9.2. ПРОДАВЕЦЬ не несе відповідальності за доставку ТОВАРУ, якщо ПОКУПЕЦЬ вказав невірну адресу доставки.
9.3. ПРОДАВЕЦЬ не несе відповідальності, якщо очікування ПОКУПЦЯ від споживчих якостей ТОВАРУ виявились невиправданими.
9.4. ПРОДАВЕЦЬ не несе відповідальності за часткове або повне невиконання зобов’язань по доставці ТОВАРУ, пов’язані з діями третіх осіб.
9.5. ПОКУПЕЦЬ, оформлюючи замовлення, несе відповідальність за достовірність наданої інформації про себе, а також підтверджує, що з умовами цієї УГОДИ ознайомлений і згоден.
9.6. Усі суперечки та розбіжності, що виникають при виконанні сторонами зобов’язань за цією УГОДОЮ, вирішуються шляхом перемовин. У випадку неможливості їх вирішити сторони мають право звернутися за судовим захистом своїх інтересів.

10. Форс-мажор
10.1.Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за цією УГОДОЮ на час дії непереборної сили. Під непереборної силою розуміють надзвичайні і непереборні при даних умовах обставини,що перешкоджають виконанню своїх зобов’язань сторонами за цією УГОДОЮ. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені тощо), обставини суспільного життя (військові дії, надзвичайний стан, страйки, епідемії тощо), законодавчі заходи державних органів (заборона перевезення, валютні обмеження, міжнародні санкції заборони на торгівлю тощо). Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій і кожна із сторін бере на себе ризик наслідків форс-мажорних обставин.

11. Строк дії Угоди
11.1. Ця УГОДА вступає в силу з моменту звернення до ПРОДАВЦЯ і оформлення замовлення на САЙТІ і закінчується при повному виконанні зобов’язань сторонами.

12. Реквізити ПРОДАВЦЯ
Найменування: Товариство з обмеженою відповідальністю «ОРАТАЙ»

Свідоцтво про держ. реєстрацію А01 №094373 від 27.02.2007р

ІПН 344820126560

Свідоцтво №100030845

ЄДРПОУ 34482015

Тел. +38 (044) 583-02-21