Основи участі в бонусній програмі "Оратай бонус"
 
"Оратай Бонус" - це довгострокова програма для покупців, що бажають отримувати винагороди за те, що вони надають перевагу і залишаються постійними клієнтами магазину "Оратай".


За кожну покупку ми нараховуємо Вам Базовий Бонус (ББ), що становить від 1 до 5 бонусних балів  за кожну витрачену гривню залежно від виду товару.
 
Бонусні бали - це Ваша можливість розраховуватися за товар під час наступних покупок.
Обміняти нараховані бонусні бали на знижку Ви зможете вже на наступний день після нарахування з розрахунку 100 бонусних балів = 1 грн. Перевіряйте баланс накопичених Вами балів у відповідному розділі особистого кабінету в інтернет-магазині.
Нарахування та використання бонусів відбувається в межах сезону з 01 вересня по 31 серпня. Якщо Ви протягом цього періоду витратили на покупки в нашому магазині суму 1000грн. і більше, то цей сезон зараховується Вам як постійному покупцю для отримання картки вищого статусу. Невикористані протягом сезону нараховані бонусні бали анулюються.  Для участі в програмі і подальшій ідентифікації клієнтам видаються бонусні картки.


Картка "Оратай старт" видається всім новим клієнтам магазину "Оратай", які бажають брати участь в бонусній програмі. Власники картки мають можливість:
- накопичувати та використовувати бонусні бали без надання своїх персональних даних;
- робити замовлення в інтернет-магазині без реєстрації, використовуючи код карти;
- переглядати стан свого бонусного рахунку;
- накопичувати дрібну решту до 1 гривні в бонусних балах (1 копійка = 1 бонусний бал).
Ідентифікація клієнта здійснюється лише за кодом картки.


Картка "Оратай бонус" видається клієнтам, що заповнили анкету .
Власники картки додатково мають можливість:
- накопичувати бонуси без пред'явлення картки (називаючи своє прізвище). Використання бонусів можливе лише за пред'явлення картки;
- робити попереднє замовлення товару;
- отримувати інформацію щодо попередніх покупок;
- отримувати інформацію щодо нових надходжень та акційних пропозицій на адресу, що вказана в анкеті;
- заблокувати карту в разі втрати;
- відновити втрачену картку зі збереженням накопичених бонусів;
- отримувати додаткові бонусні бали в свій день народження;
- отримувати додаткові бонусні бали, рекомендуючи нас;
- ділитися з іншими учасниками або отримувати від них на свій бонусний рахунок бонусні бали.


Картка "Оратай бонус+" видається клієнтам, що є постійними покупцями магазину "Оратай" протягом двох сезонів. Видача картки відбувається на третій сезон.
Власники картки отримують в 2 рази більше бонусних балів.


Картка "Оратай преміум" видається клієнтам, що є постійними покупцями магазину "Оратай" протягом чотирьох сезонів. Видача картки відбувається на п'ятий сезон.
Власники картки отримують в 3 рази більше бонусних балів.


Подяка за пораду
Якщо Вам подобається наш магазин - станьте Порадником для Ваших друзів. На подяку від нас Ви будете отримувати додаткові бонусні бали на Ваш рахунок в розмірі ББ з кожної покупки здійсненої за Вашою порадою. Візьміть безкоштовно у нас для своїх друзів необхідну кількість карток "Оратай старт", номери яких будуть пов’язані з Вашою карткою.  При здійсненні покупки за цими картками додаткові бонусні бали будуть зараховані на Ваш рахунок автоматично.


Правила бонусної програми "Оратай бонус" можуть бути змінені у будь-який час без обов'язкового додаткового повідомлення. З актуальними правилами можна ознайомитись на сайті oratay.com.ua у відповідному розділі.