Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Цибуля саджанка

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цибуля озима Штудгартер 1 кг
Цибуля Штутгартер — раньостиглий, урожайний сорт стійкий до борошнистої роси, низьких температур і стрілкування, добре зберігається. Вегетаційний період — 95-100 днів. Великі цибулини, маса яких від 100 до 150грам, мають плоско-округлу форму. Вони покриті щільними золотисто-коричневими лусочками. Приємний напівгострий смак дозволяє вживання в свіжому вигляді. Цибуля Штутгартен має високий вміст вітаміну С, також високий вміст сухих речовин. Ця цінна властивість дозволяє виконувати приготування сухих або заморожених заготовок. Урожайний сорт стійкий до борошнистої роси, низьких температур і стрілкування, добре зберігається.
80.00грн
Цибуля озима Августа 1 кг
Цибуля Августа (Сеншуй) - озимий, ранній гібрид, який характерезуєтся високою якістю і надійністю. Він чудово себе почуває на будь- яких грунтах. Цибулина округлої форми, трохи сплющена, золотисто-жовтого кольору зовні, і білого зсередини. Має м'який, не надто гострий присмак, завдяки чому страва матиме неперевершений смак. Чудово підходить для консервування. Вага її в середньому, становить 160-180 г, але може досягати і 250 г.Також цибуля має хорошу транспортабельність і добре зберігається. Дуже стійка до захворювань і стрілкування.
90.00грн
Цибуля озима Голіат 1 кг
Середньо - рання цибуля (термін дозрівання становить 105 – 115 днів), форма цибулин довга (еліпсоподібна). Цибуля крупна масою 150 – 180 г, колір сухої луски жовтий, а самої цибулини білий, на смак гостро гірка. Завдяки високому вмісту сухих речовин та щільній шкірці дуже добре зберігається протягом тривалого часу (до 8 місяців) . Показує стабільно високий врожай (35 тонн з гектара), має високу стійкість до переноспорозу та цибулевої мухи, смакові якості відмінні, завдяки чому даний сорт цибулі стабільно користується високим попитом. Рекомендується для зберігання та свіжого ринка.
90.00грн
Цибуля озима Сноубол 1 кг
Цибуля Сноубол (біла) - це середньоранній сорт білої ріпчастої цибулі. Вважається салатною цибулею, оскільки володіє приємним, ніжним, напівгострим, солодкуватим смаком. Цибулини переважно великі, округлі, які мають вагу в середньому близько 100-140 грам. Сухі і соковиті лусочки мають біле забарвлення. Цей сорт цибулі може зберігатися до середини зими (6 місяців).
100.00грн
Цибуля озима Яліско 1 кг
Ранний, високоврожайний сорт цибулі для раннього споживання і тривалого зберігання. Період дозрівання - 60-70 днів. Форма овальна (довгаста). Маса сформованої цибулини - 100-150 г. Колір сухої луски жовтий, сама цибулина білого кольору. Соковита, на смак гостра. Вміст сухої речовини 12,4%, цукру 8,3%. Урожайність - 7,4-21,5 т / га. Рослина дуже потужна з добре розвиненим, крупним листовим апаратом, з сильним восковим нальотом, цибулини щільні і вирівняні. Сорт стійкий до стрілкування. Подвійна шкірка щільно прилягає до цибулині й забезпечує високу якість збереження товарних якостей при зберіганні. Цибуля жовта овальна характеризується відмінною транспортабельністю і зберіганням, стійкістю до стрілкування і хвороб. Використання - універсальне, як для консервування так і в свіжому вигляді. Зберігається до нового врожаю (7-8 місяці)
100.00грн
Цибуля Червона Ред Барон
Цибуля-сівок яра Ред Барон - сорт стійкий до стрілкування. Використовується для вживання в свіжому вигляді, домашній кулінарії і консервації. Цибулини малогострого смаку особливо доречні в салатах і стравах зі свіжих овочів. Вид: Фіолетова цибулина округло-плоскої форми. Середня маса цибулини: 50-80 гр. Урожайність: у середньому 150 ц/га. Зберігання: Призначений для тривалого зберігання. Цінність: Висока врожайність, придатний для тривалого зберігання, відмінне визрівання.
100.00грн
Цибуля озима Радар 1 кг
Високоврожайний сорт цибулі ріпчастої середньопізнього періоду дозрівання. Цибулини плоско-округлі, золотисті, з міцною лускою. Цибуля стійка до стрілкування та добре переносить зиму. Луска дуже щільно зімкнута, що гарантує високий захист від бактерій та вологості. Цінність сорту – висока врожайність та стійкість до хвороб.
110.00грн
Цибуля озима Тоска (Дельфін) 1 кг
Середньопізній сорт цибулі овально-видовженої форми Діаметр цибулини - 5 см, довжина - 12- 14 см, вага - 160 – 165 г Цибулини міцні, зі світло-коричневим кольором сухих лусок Сорт придатний для довготривалого зберігання Вегетаційний період 129-132 днів.
120.00грн
Цибуля озима Свіфт 1 кг
Свіфт – новий продуктивний сорт підзимньої цибулі, з вегетаційним періодом 270-280 днів. Сорт вирізняється високою зимостійкістю та тривалим періодом зберігання, як для підзимньої цибулі. Потужний сорт, який швидко росте в зимовий період, товарні цибулини вже готові в травні-червні місяці, округлої форми, з високим виходом товарної продукції. Стійкий до стрілкування.
74.25грн
Цибуля озима Бургос (Шекспір) округла 1 кг
Дуже потужна рослина з великою щільною соковитою цибулиною, вагою до 400 г, насиченого мідно-жовтого кольору, округло-овальної форми. Листки вкриті сильним восковим нальотом. При нормальних умовах зберігання зберігає якість до 8-9 місяців. Стійкість до хвороб і стрілкування.
90.00грн
Цибуля озима Сеншуй 1 кг
Озима цибуля Сеншуй - пізньостиглий сорт, стійкий до стрілкування та несправжньої борошнистої роси. Цибулини мають плоско-округлу форму, жовто-коричневого кольору. Характеризується багатою врожайністю та гарною лежкістю. Цінність сорту – висока врожайність та гарна лежкість. Озима цибуля - рослина холодостійка, яка досить легко переносить низьку температуру: без снігового покрову до -15°С, при наявності шару снігу в кілька сантиметрів – нижчу (максимальна -23°С). Привабливість озимого посіву цибулі полягає в тому, що посадка цибулі припадає на жовтень-листопад, а збір починається на 2-2,5 місяці раніше порівняно з цибулею весняного посіву. Озима цибуля сівок - це цибуля короткого дня і вона росте практично на всіх типах ґрунтів з гарною аерацією. Цибулини озимої цибулі виростають великі, а врожайність, за сприятливих умов, становить 25-35 т/га. Переваги вирощування озимої цибулі: збір врожаю припадає на другу половину травня, що на 2-2,5 місяці раніше, ніж цибуля весняного посіву; висока врожайність озимої цибулі-сіянки, при гарній зимівлі може досягати 35 т/га; немає необхідності в зберіганні дрібної цибулі сіянки (діаметром до 1 см); сильна коренева система, великі цибулини; стійкість до хвороб та стрілкування. Схема посадки цибулі сіянки - відстань в ряду 10 см, між рядами така ж відстань. Глибина загортання 4-6 см від дна борозенки. Цибулини ставлять строго донцем вниз. Цибуля сіянка з Голландії
100.00грн
Цибуля озима Шекспір 1 кг
Середньостиглий сорт. Цибуля для підзимньої посадки, має чудові смакові властивості. Цибулини середнього розміру, жовто-коричневого кольору. Сорт стійкий до стрілкування та добре переносить зиму. Цінність сорту – дуже добре переносить зиму.
100.00грн
Цибуля Стурон 1 кг
«Стурон» - один з кращих сортів ріпчастої цибулю а, виведений голландськими селекціонерами і призначений для вирощування в широтах, розташованих північніше 38 градусів. Цибуля-сіянка «Стурон» - опис Великі цибулини сорти ріпчастої цибулі «Стурон» мають еліпсоїдну форму. Зовнішній шар цибулини складається з 4 - 5 шарів щільного сухої луски світло-коричневого кольору з вираженим золотистим відливом. Внутрішні соковиті білі лусочки мають ледь помітний зеленуватий відтінок. При описі сорту цибулі «Стурон» слід підкреслити його головні переваги, які приваблюють багатьох городників-любителів і фермерів: сорт відноситься до середньораннім, технічної стиглості досягає через 105 - 110 днів після появи перших сходів. Завдяки цій якості, «Стурон» добре культивується в умовах помірної та північної кліматичних зон; стабільно висока врожайність, досягає 35 тонн цибулі з гектара; великі цибулини, при вирощуванні в родючих супіщаних землях набирають вагу до 180 г (при дворічному способі культивування); висока якість врожаю і відмінна збереження, досягає 8 місяців, роблять сорт популярним для розведення в комерційних цілях;
105.00грн
Цибуля Центуріон 1 кг
Центуріон - надійний гібрид средньораннього терміну дозрівання (близько 90 днів після вилягання листя). Утворює цибулини найвищого класу: щільні, вирівняні за формою і масі (100-110 г), округло-видовженої форми з маленьким денцем. Забарвлення сухих лусок солом'яно-жовте, соковитих - біла, смак напівгострий. Відрізняється підвищеною стійкістю до стрілкування і хвороб. Цінується за високу продуктивність, вирівняність цибулин і високу лежкість при зберіганні (до 8 місяців).
112.00грн
Цибуля Оліна 1 кг
Середньоранній високоврожайний сорт цибулі. Цибулини кулеподібної форми, великі, вагою до 200 г, жовто-коричневого кольору. Смак гострий. Ідеально підходить для професійного вирощування. Чудово зберігається до 8 місяців. Врожайний і надійний – урожайність досягає 90–100 т/га. Підходить для вирощування на всіх типах грунтів.
115.00грн
Акції
Цибуля саджанка