Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Цибуля саджанка

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цибуля озима Свіфт 1 кг
Свіфт – новий продуктивний сорт підзимньої цибулі, з вегетаційним періодом 270-280 днів. Сорт вирізняється високою зимостійкістю та тривалим періодом зберігання, як для підзимньої цибулі. Потужний сорт, який швидко росте в зимовий період, товарні цибулини вже готові в травні-червні місяці, округлої форми, з високим виходом товарної продукції. Стійкий до стрілкування.
74.25грн
Цибуля озима Августа (Сеншуй) (овально-кругла) 1 кг
Цибуля Августа (Сеншуй) - озимий, ранній гібрид, який характерезуєтся високою якістю і надійністю. Він чудово себе почуває на будь- яких грунтах. Цибулина округлої форми, трохи сплющена, золотисто-жовтого кольору зовні, і білого зсередини. Має м'який, не надто гострий присмак, завдяки чому страва матиме неперевершений смак. Чудово підходить для консервування. Вага її в середньому, становить 160-180 г, але може досягати і 250 г.Також цибуля має хорошу транспортабельність і добре зберігається. Дуже стійка до захворювань і стрілкування.
90.00грн
Цибуля озима Бургос (Шекспір) округла 1 кг
Дуже потужна рослина з великою щільною соковитою цибулиною, вагою до 400 г, насиченого мідно-жовтого кольору, округло-овальної форми. Листки вкриті сильним восковим нальотом. При нормальних умовах зберігання зберігає якість до 8-9 місяців. Стійкість до хвороб і стрілкування.
90.00грн
Цибуля озима Штудгартер 1 кг
Цибуля Штутгартер — раньостиглий, урожайний сорт стійкий до борошнистої роси, низьких температур і стрілкування, добре зберігається. Вегетаційний період — 95-100 днів. Великі цибулини, маса яких від 100 до 150грам, мають плоско-округлу форму. Вони покриті щільними золотисто-коричневими лусочками. Приємний напівгострий смак дозволяє вживання в свіжому вигляді. Цибуля Штутгартен має високий вміст вітаміну С, також високий вміст сухих речовин. Ця цінна властивість дозволяє виконувати приготування сухих або заморожених заготовок. Урожайний сорт стійкий до борошнистої роси, низьких температур і стрілкування, добре зберігається.
91.00грн
Цибуля озима Радар 1 кг
Високоврожайний сорт цибулі ріпчастої середньопізнього періоду дозрівання. Цибулини плоско-округлі, золотисті, з міцною лускою. Цибуля стійка до стрілкування та добре переносить зиму. Луска дуже щільно зімкнута, що гарантує високий захист від бактерій та вологості. Цінність сорту – висока врожайність та стійкість до хвороб.
100.00грн
Цибуля озима Сеншуй 1 кг
Озима цибуля Сеншуй - пізньостиглий сорт, стійкий до стрілкування та несправжньої борошнистої роси. Цибулини мають плоско-округлу форму, жовто-коричневого кольору. Характеризується багатою врожайністю та гарною лежкістю. Цінність сорту – висока врожайність та гарна лежкість. Озима цибуля - рослина холодостійка, яка досить легко переносить низьку температуру: без снігового покрову до -15°С, при наявності шару снігу в кілька сантиметрів – нижчу (максимальна -23°С). Привабливість озимого посіву цибулі полягає в тому, що посадка цибулі припадає на жовтень-листопад, а збір починається на 2-2,5 місяці раніше порівняно з цибулею весняного посіву. Озима цибуля сівок - це цибуля короткого дня і вона росте практично на всіх типах ґрунтів з гарною аерацією. Цибулини озимої цибулі виростають великі, а врожайність, за сприятливих умов, становить 25-35 т/га. Переваги вирощування озимої цибулі: збір врожаю припадає на другу половину травня, що на 2-2,5 місяці раніше, ніж цибуля весняного посіву; висока врожайність озимої цибулі-сіянки, при гарній зимівлі може досягати 35 т/га; немає необхідності в зберіганні дрібної цибулі сіянки (діаметром до 1 см); сильна коренева система, великі цибулини; стійкість до хвороб та стрілкування. Схема посадки цибулі сіянки - відстань в ряду 10 см, між рядами така ж відстань. Глибина загортання 4-6 см від дна борозенки. Цибулини ставлять строго донцем вниз. Цибуля сіянка з Голландії
100.00грн
Цибуля озима Шекспір 1 кг
Середньостиглий сорт. Цибуля для підзимньої посадки, має чудові смакові властивості. Цибулини середнього розміру, жовто-коричневого кольору. Сорт стійкий до стрілкування та добре переносить зиму. Цінність сорту – дуже добре переносить зиму.
100.00грн
Цибуля Стурон 1 кг
«Стурон» - один з кращих сортів ріпчастої цибулю а, виведений голландськими селекціонерами і призначений для вирощування в широтах, розташованих північніше 38 градусів. Цибуля-сіянка «Стурон» - опис Великі цибулини сорти ріпчастої цибулі «Стурон» мають еліпсоїдну форму. Зовнішній шар цибулини складається з 4 - 5 шарів щільного сухої луски світло-коричневого кольору з вираженим золотистим відливом. Внутрішні соковиті білі лусочки мають ледь помітний зеленуватий відтінок. При описі сорту цибулі «Стурон» слід підкреслити його головні переваги, які приваблюють багатьох городників-любителів і фермерів: сорт відноситься до середньораннім, технічної стиглості досягає через 105 - 110 днів після появи перших сходів. Завдяки цій якості, «Стурон» добре культивується в умовах помірної та північної кліматичних зон; стабільно висока врожайність, досягає 35 тонн цибулі з гектара; великі цибулини, при вирощуванні в родючих супіщаних землях набирають вагу до 180 г (при дворічному способі культивування); висока якість врожаю і відмінна збереження, досягає 8 місяців, роблять сорт популярним для розведення в комерційних цілях;
105.00грн
Цибуля Центуріон 1 кг
Центуріон - надійний гібрид средньораннього терміну дозрівання (близько 90 днів після вилягання листя). Утворює цибулини найвищого класу: щільні, вирівняні за формою і масі (100-110 г), округло-видовженої форми з маленьким денцем. Забарвлення сухих лусок солом'яно-жовте, соковитих - біла, смак напівгострий. Відрізняється підвищеною стійкістю до стрілкування і хвороб. Цінується за високу продуктивність, вирівняність цибулин і високу лежкість при зберіганні (до 8 місяців).
112.00грн
Цибуля Оліна 1 кг
Середньоранній високоврожайний сорт цибулі. Цибулини кулеподібної форми, великі, вагою до 200 г, жовто-коричневого кольору. Смак гострий. Ідеально підходить для професійного вирощування. Чудово зберігається до 8 місяців. Врожайний і надійний – урожайність досягає 90–100 т/га. Підходить для вирощування на всіх типах грунтів.
115.00грн
Цибуля Червона Ред Барон
Цибуля-сівок яра Ред Барон - сорт стійкий до стрілкування. Використовується для вживання в свіжому вигляді, домашній кулінарії і консервації. Цибулини малогострого смаку особливо доречні в салатах і стравах зі свіжих овочів. Вид: Фіолетова цибулина округло-плоскої форми. Середня маса цибулини: 50-80 гр. Урожайність: у середньому 150 ц/га. Зберігання: Призначений для тривалого зберігання. Цінність: Висока врожайність, придатний для тривалого зберігання, відмінне визрівання.
115.00грн
Цибуля Штутті
Ранній вид. Період дозрізання 70-80 днів. Форма округло-плоска. Маса дорослої цибулини 80-130 г. Колір сухої луски жовтий, з ледь помітним золотистим відтінком, а колір самої цибулини білий. На смак гостра. Вид універсального призначення, цибулини досить добре зберігаються на протязі тривалого часу.
115.00грн
Часник озимий Добриня 1 кг
Часник Добриня Часник Добриня - пізньостиглий, стрелкующийся сорт. Період вегетації триває до 130 діб. Рослина має довге (до 55 см), досить широке (близько 2,5 см), зелене листя з легким восковим нальотом. Стрілка завжди вигнута мішечком з насінням до землі. Головка правильної форми, округла, досить велика, до 65 г. Забарвлення верхніх лусочок сіро-білий з фіолетовими прожилками. В одній цибулині приблизно 9-14 зубків, кожен по 6 г в середньому. Луска зубочки бежеві з фіолетовими нерівномірними плямами. Сам часник вже без лушпиння має кремове забарвлення, щільну текстуру. Смак насичений, часниковий, гострота виражена середньо. Сухої речовини в складі до 41%, в 100 г продукту приблизно 9 мг вітаміну C, 23,3% цукрів, 7,1% сірковмісних сполук.
120.00грн
Часник озимий Любаша 1 кг
Це великоплідний часник із 4–9 зубцями. При цьому середня вага голівки становить 100–120 грамів, а окремі рекордсмени сягають аж 300 г! Сорт часнику Любаша має потужне листя й може вирости у висоту понад метр. Зазвичай утворює голівки білого кольору, іноді з рожевуватим відтінком на лушпинні. Переваги Любаші полягають також у ранньому достиганні, близько 120 днів: урожай можна збирати вже у кінці червня. В цей час зубці вже мають міцний гострий смак та сильний аромат. Завдяки цьому головки можуть зберігатися без проростання приблизно до січня-лютого.
120.00грн
Часник озимий Парадор 1 кг
Часник озимий Парадор Ультраранній сорт-новинка посадкового часнику. Не дає стріл. Виведений французькими селекціонерами, відрізняється високою врожайністю та зимостійкістю, а також підвищеною стійкістю до захворювань. Володіє середньогострим смаком. Голівки часнику фіолетового кольору. Луска самих зубців, кількість яких 10-15 штук - кремова. Підходить як для свіжого салату, так і для домашнього консервування. Xapaктepиcтики виpoщувaння: • Висадка в грунт – ocтaння дeкaдa вepecня – пepшa дeкaдa листопаду; • Кiлькicть зубкiв в пoг/м - 13 - 15 шт./пoг.м; • Норми висадки на 1 га - 26 - 30 тис. зубчиків; • Збір врожаю – дpугa пoлoвинa травня - початок червня; • Уpoжaйнicть – 40 - 50 т/гa.
120.00грн
Цибуля саджанка