Фільтр
Виробник
Застосування
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Сидерати

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Ячмінь 1 кг
Ячмінь - кращий сидерат для посушливої місцевості. Якщо ваш грунт важкий і його потрібно розпушити природним способом, краще рішення - посіяти ячмінь як сидерат. Особливо ефективно його застосування для фермерів і господарств в посушливих регіонах, там, де погано росте овес і жито. Адже овес зовсім не вимогливий до наявності вологи. Та й грунт він «підлікує» відмінно, поліпшить її структуру, повітро-і вологообмін. Вам навіть не доведеться його перекопувати, можна буде обійтися сапою або плоскорізом. За скромну вартість і невеликі докладені трудові витрати, цей сидерат однозначно дасть вельми хороші результати. Ми Вам гарантуємо високу якість насіння ячменю, воно підтверджено результатами аналізів державної насіннєвої інспекції на схожість і енергію проростання, а також документацією про походження насіння. Так що можете без всяких сумнівів купити насіння ячменю, використовувати його в якості сидерата, і швидко покращити свій город. Сміливо беріть - не прогадаєте!
15.00грн
Овес 1 кг
Однорічна холодостійка злакова культура. Насіння проростає при температурі -3°С. рослина витримує весняні приморозки до -4°С. вирощують на сидерат в суміші з бобовими як підтримуючу культуру. Найкращі результати отримують при вирощуванні у суміші з викою в співвідношенні 1:2.
16.00грн
Жито 1 кг
Після розкладання в грунті біомаса жита стає легкозасвоюваним, помірно поживним добривом, а грунт поповнюється органікою, гумусом. Поглинає важкорозчинні сполуки фосфору, недоступні іншим рослинам і переводить в доступну форму. Ефективно засвоює поживні елементи поверхневого шару ґрунту, запобігаючи їх вимивання в нижні шари грунту Добре розпушує, дренує, структурує грунт, полегшує її, підвищує повітро-і вологоємність. Прекрасно захищає ґрунт від водної та вітрової ерозії, навіть на пісках. Затримує сніг і запобігає глибоке промерзання, що сприяє більшому накопиченню вологи. Хороший сидерат для освоєння нових необроблених ділянок. Жито покращує фізичні властивості грунту, але її недолік - сильне висушує вплив на грунти. Тому її посів в міжряддях плодових дерев можна використовувати тільки за умов достатнього зволоження, інакше урожай плодів буде сильно зменшений. Покращує умови життєдіяльності черв'яків і грунтових мікроорганізмів, служить їм кормом. Це в свою чергу призводить до зменшення захворюваності рослин і підвищенню врожайності. Пригнічує розвиток бур'янів, навіть багаторічних, особливо восени. Це відбувається не тільки за рахунок активного нарощування маси, але і завдяки інтенсивному кущіння в осінній період. Сіють суцільним рядковим способом з міжряддями 15 см, 2 кг на сотку. Глибина 3-5 см, на легких ґрунтах - глибше. Сівши вручну вроссипь проводять з таким розрахунком, щоб на 1 насіння припадала площа 4х4 см. Норма для зеленоукосной - 750 г на сотку. На зелене добриво жито озиме сіють після збору врожаю основної культури, а зрізають найчастіше навесні під ярові культури. Висівати можна з 20 червня і до жовтня, але для надійної перезимівлі оптимальний строк сівби з 20 серпня до 10 вересня в Поліссі та в Лісостепу, до 20 вересня на Заході і Півдні. Зрізання при висоті стебла близько 60 см, до початку здерев'яніння. Восени - за 2 тижні до замерзання грунту, навесні - за 3 тижні до посіву і за 2 - до висаджування картоплі або розсади. Підрізають плоскорізом Фокіна, косою або культиватором, попередньо полив розчином ЕМ препаратів. Обробка ЕМ-препаратом прискорює процеси ферментації і створює сприятливі мікробіологічні умови, які призводять до збагачення грунту поживними речовинами і мікроелементами.
18.00грн
Рапс озимий 1 кг
Однорічна рослина сімейства хрестоцвітних, цінується за здатність швидко відростати і нарощувати велику зелену масу в холодні осінні і весняні періоди. Після розкладання в грунті біомаса ріпака стає легкозасвоюваним добривом, а грунт поповнюється органічною речовиною, фосфором і сіркою. Ефективно поглинає поживні елементи з верхніх шарів грунту, запобігаючи їх вимиванню в підґрунтя. Має глибоку і розгалужену кореневу систему, яка розпушує і структурує грунт, підвищує її повітря- і вологоємність. Захищає грунт від водної та вітрової ерозії. Озимий ріпак затримує сніг, сприяє меншому промерзанню грунтів, більшому накопиченню вологи. Суцільний посів ріпака на багатих ґрунтах з високим вмістом азоту сприяє зв'язуванню нітратів і зниженню їх вимивання в грунтові води. Наявність у всіх частинах ріпака ефірних масел є профілактичним засобом від накопичення шкідників (дротяники) і хвороб (ризоктоніозу, парші картоплі). Покращує умови життєдіяльності черв'яків і грунтових мікроорганізмів, при розкладанні служить їм кормом. Це в свою чергу призводить до зменшення захворювань рослин і підвищення їх врожайності. При сівбі в окультурені грунти пригнічує розвиток бур'янів.
32.50грн
Гірчиця жовта вагова 1 кг
Гірчиця на сидерат насіння Гірчиця є однією з найефективніших рослин, які можна використовувати в якості сидеральних добрив. Морфологічні та біологічні особливості рослини дозволяють висівати її, як зелене добриво, з березня по вересень. Вегетаційний період від сходів до забивання гірчиці в грунт становить від 4 до 8 тижнів. Залежно від грунту, кліматичних умов і сезону посіву. Якщо ви вирішили купити гірчицю на сидерати, то вона як найкраще підходить для наших кліматичних умов. Температура, при якій здатне проростати її насіння, становить всього 4 ° С. Самі сходи витримують зниження температури до -5 ° С. У віці 4-5 тижнів рослина повністю покриває землю. За один - два місяці вегетації гірчиця забезпечить 40 тон зеленої маси на одному гектарі. Четверта частина з цієї кількості є органічними речовинами. Крім цього посів насіння гірчиці, як сидерату, дасть вам ще цілий ряд позитивних моментів: Гірчиця значно знижує популяцію такого шкідника як дротяника, яка здатна знищити врожай картоплі. Тому гірчиця є ідеальною сидератною культурою перед посадкою «другого хліба». В рамках родини хрестоцвітних, гірчиця може допомогти впоратися з найнебезпечнішим захворюванням родини - килою. Гірчиця активізує сплячі спори цього грибкового захворювання. Але внаслідок того, що рослина буде передчасно знищена, то порушується життєвий цикл грибка. Хоча для повного знезараження грунту потрібно кілька повторних посівів. Завдяки фітонцидами, які містяться в коренях гірчиці, рослина дає відновлювальний ефект на грунт. Доведено, що культури, які ростуть поблизу цього сидерата, значно менше уражаються такими хворобами як: фузаріоз, фітофтороз, ризоктоніоз, чорна ніжка, коренева гниль і парша. Коріння гірчиці «дістають» фосфор з глибоких шарів грунту. Перетворюючи фосфати, які знаходяться в недоступній формі, в фосфор, яким можуть харчуватися вже всі рослини. Рослина, завдяки своєму швидкому розвитку, пригнічує бур'яни. Посіви гірчиці оберігають родючий шар землі від вітрової та водної ерозій. Біомаса гірчиці, в процесі розкладання, забезпечує харчування корисним грунтовим мікроорганізмам. Причому, ці процеси відбуваються навіть в глибоких шарах, недоступних при внесенні гною. Коренева система гірчиці може проникати вглиб землі до 3 метрів і внаслідок цього чудово структурує грунт. Особливо важливо це на важких ущільнених грунтах. Якщо ви хочете значно поліпшити врожаї на своїх полях за допомогою сидератів, то ми пропонуємо вам купити високоякісне насіння гірчиці за розумними цінами. Норма висіву гірчиці на сидерати - близько 40 кг на гектар або 0.4 кг на одну сотку.
40.00грн
Гірчиця жовта 5 кг
Скоростигла однорічна холодостійка культура родини капустяних. Насіння проростає при температурі -3°С. Рослина витримує короткочасні приморозки до -5°С. вирощування на сидерат рівнозначне внесенню 150 – 200 кг гною на 100 м². крім удобрювальних властивостей виявляє грунтоутворюючі, грунтозахисні та фітосанітарні якості.
210.00грн
Вика Яра 1кг.
Вика яра — холодостійка, вологолюбна рослина. Насіння її по¬чинає проростати при температурі 2 — 3 °С, а сходи витримують за¬морозки до мінус 5 - 6 °С і нижче. При проростанні сім'ядолі насін¬ня не виходять на поверхню ґрунту, тому його можна загортати на глибину 5 — 6 см. Вика добре росте на нейтраль¬них і слабкокислих ґрун¬тах. До вмісту вологи в ґрунті, особливо в період цвітіння і утворення пло¬дів, вибаглива.
0.00грн
Гірчиця біла 1 кг
Скоростигла однорічна холодостійка культура родини капустяних. Насіння проростає при температурі -3°С. Рослина витримує короткочасні приморозки до -5°С. вирощування на сидерат рівнозначне внесенню 150 – 200 кг гною на 100 м². крім удобрювальних властивостей виявляє грунтоутворюючі, грунтозахисні та фітосанітарні якості.
0.00грн
Люпин  вузьколистий 1 кг
Люпин однорічний - кращий сидерат для бідних і кислих грунтів Зараз у продажу багато грунтопокращуючих рослин, і початківці садівники не відразу можуть розібратися, коли сіяти люпин як сидерат. Адже багато сидеральні культури мають властивості інсектицидів і фунгіцидів, знищуючи присутніх в землі паразитів (біла гірчиця, чорнобривці). А деякі з них сприяють підвищення лужності грунту і перетворення малопридатних для саду та городу ділянок в досить поживні землі. Давайте розберемося, чим гарний однорічний люпин.   Люпин як сидерат: коли сіяти і перед якими культурами Шанувальники органічного землеробства активно застосовують для поліпшення фізичних і хімічних показників ґрунту на своїх ділянках рослини-сидерати, які називаються зеленим добривом.   Їх посадка на вільні ділянки з метою подальшої оранки біологічна маса сприяє оздоровленню грунту, підвищенню аерації і вологопроникності, насиченню біогумусом і всіма необхідними для культивування рослин поживними сполуками. До одного з таких рослин відноситься люпин - однорічна рослина з сімейства Бобові, високоврожайний і невибагливий. Слід зазначити, що люпин буває і багаторічний. Такі сорти гарноквітуючі рослини, вирощують в квітниках. Користь люпину для городу Як сидерат найчастіше використовують однорічний люпин: білий, жовтий і вузьколистий. Його стрижнева коренева система, яка проникає в нижні горизонти грунту на глибину до 2 метрів, «оснащена» бульбочковими азотфіксуючими бактеріями, які, поглинаючи азот з повітря, насичують їм грунт. Коріння люпину освоюють підорний шар грунту, витягаючи з нижніх шарів важкодоступні форми поживних речовин, і перетворюючи їх в легкозасвоювані, наприклад, фосфор з малорозчинних фосфатів. За відгуками досвідчених городників-природників, посаджені після люпину суниця, а також пасльонові і злакові культури дають урожай, що вдвічі перевищує звичайні показники. Не рекомендуємо використовувати люпин як попередника всіх бобових культур (горох, квасоля, арахіс та ін.), Так як у них є спільні шкідники та хвороби, що накопичуються в грунті. Люпин здатний не тільки рихлити ґрунт, але і зменшувати його кислотність за рахунок присутності алкалоїдів, що володіють лужною властивістю . Ці ж речовини відлякують дротяники, очищаючи забруднені хімічною речовиною ділянки від личинок паразита, що завдає серйозної шкоди коренеплодів. Люпин сприяє пригніченню хвороботворних мікроорганізмів, що викликають такі захворювання, як парша та кореневі гнилі. Сидерат ідеально підходить для бідних і виснажених грунтів, пісковиків, неокультурених земель. Не рекомендується висівати всі види люпину на торфовищах і важких глинистих ділянках. Вважається, що найбільшу користь для городу люпин приносить при посіві восени. Наприклад, якщо ви на майбутній сезон плануєте вирощувати на грядці картоплю, то люпин слід посадити в вересні, після збору врожаю попередньої культури. Проростають насіння люпину при + 5ºC, а сходи витримують нетривалі заморозки до -4ºC. Скошуємо і укладаємо зелену масу на тій же грядці як тільки сидерат вступає в стадію бутонізації. Раніше сенсу немає - саме при цвітінні найкраще розвинені бульбочкові бактерії на коренях. люпин як сидерат Особливості люпину як сидерат Рослина відноситься до скоростиглих і набирає повний обсяг зеленої маси за 50-55 днів. У цей час проводять скошування зеленої маси, яку можна або відразу закласти в грунт, або залишити на ділянці до весни, зробивши оранку після танення снігу. Заорювання, звичайно, не обов'язкова - можна залишити зелень на поверхні, її і так прекрасно перероблять мікроби і дощові черв'яки. Відповідно до проведених досліджень, люпин дає близько 60 т / га зеленої маси. Така кількість зелені при розкладанні в грунті збагачує його біогумусом в кількості до 3 т., Що залишилася в землі після зрізання верхньої частини рослин коренева система розкладається і насичує її цінними речовинами. Насіння люпину висівають у зорану вологу землю рядами (відстань між ними від 15 до 30 см) або густо врозкид. Норма витрати посадкового матеріалу від півтора до трьох кг / сотка.
26.00грн
Олійна редька 1 кг
Редька олійна - використовується як кормова та сидеральна культура. Це вологолюбна, холодостійка, невибаглива до грунтів рослина. Сходи витримують приморозки до мінус 3-4 градусів, дорослі рослини до мінус 5-6 градусів.
31.50грн
Льон 1 кг
Льон посівний - це трав'яниста однорічна рослина з тонким стеблом, висотою приблизно 30-50 см, стебло має восковий наліт і галузиться у верхній частині. Льон посівної вирощується як технічна культура. Родина льону - Індія і саме там вперше, кілька тисячоліть тому, була створена тканина з цієї рослини. З лікувальною метою використовують насіння (насіння) льону посівного (синій льон). Насіння - світло-коричневого кольору, блискучі, розташовані в кулястої коробочці. Насіння льону мають цінний склад, містять слизові, білкові і мінеральні речовини, жирну олію складного складу, глікозид лінамарін, органічні кислоти, каротин, ферменти, вуглеводи та ін. Рослина з тонким стеблом висотою 30-50 см, з восковим нальотом, розгалужені у верхній частині. Зелене добриво. Та не є в прямому сенсі сидератом, але у нього є ряд корисних властивостей. Льон - невибаглива рослина, розвивається на будь-якому грунті. Покращує структуру ґрунту, збагачує корисними мікроелементами. Льон - це ваш найкращий помічник у боротьбі з жуком колорадським! Колорадо дуже не подобається запах таніну, який виділяють листя льону, а так же запах лляної олії в насінні. Ще можна сіяти льон з морквою. Але по всьому городу його сіяти все ж не варто - він аллелопатічен.
48.00грн
Акції
Сидерати
сидерати