Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Агроволокно

Акції
Агроволокно

Агроволокно – найкращий захист рослин від заморозків, сонця та бур’янів

Ми пропонуємо купити якісне та недороге агроволокно виробництва України для захисту ваших рослин.

Агроволокно – один з різновидів полімерних і при цьому екологічно чистих матеріалів, що виготовляється за технологією «спанбонд» та вирізняється багатьма унікальними й корисними для аграріїв властивостями. Цей матеріал має дуже тонку структуру та нагадує звичайне текстильне полотно, через що його ще також називають агротекстиль або агроплівка. На відміну від звичайної поліетиленової плівки або інших укривних матеріалів, агроплівка має ряд беззаперечних переваг.

Переваги та властивості агроволокна

 • - Це найлегший, міцний та довговічний сучасний матеріал.
 • - Повністю екологічний та нешкідливий ні для вашого врожаю, ні для довкілля. Виробляється методом теплової обробки (спанбонд) без застосування будь-яких клеїв та токсичних сполук.
 • - Це дихаючий повітропроникний матеріал, що дуже важливо, оскільки під ним не збирається волога і не утворюється конденсат. Його не потрібно кожен раз знімати, щоб дати рослинам подихати.
 • - Мало поглинає, але добре пропускає воду. Агротекстиль не потрібно знімати, щоб полити рослини або внести розчинні у воді добрива. Після дощу вся вода проходить в землю, а покриття не стає важким.
 • - Вільно пропускає сонячне світло, однак, якщо якась частина вашого саду або оброблювана ділянка землі занадто осон цена агроволокно допоможе вам захистити рослини від сонячних опіків.

Способи використання агроволокна

Перед тим, як купити агроволокно, необхідно розуміти, яких воно буває видів та для яких цілей використовується. Серед основних способів використання можна виділити такі:

 • - захист рослин від заморозків, граду, вітру. Найтонший матеріал витримує заморозки до мінус двох градусів.  Більш щільний – будь-які весняні та осінні заморозки;
 • - притінення грядок у жаркі дні, захист рослин від опіків та від прямих сонячних промінів;
 • - захист від птахів, тварин і шкідливих комах, що зменшує необхідність застосування хімікатів;
 • - зниження втрати вологи із ґрунту, що дозволяє зменшити кількість поливів і краще витримати засуху;
 • - прискорене отримання врожаю чи розсади завдяки сприятливому мікроклімату під укриттям;
 • - мульчування ґрунту, для чого слід купити чорне агроволокно (мульчуюча плівка). Основним його призначенням є захист рослин від бур’янів, від засмічення та більш швидке прогрівання ґрунту.

Види агроволокна та ціна

Біле агроволокно

Біле агроволокно – для фізичного захисту рослин від зовнішніх факторів і температурних коливань та для створення сприятливого внутрішнього мікроклімату, який дає змогу рослинам почуватися впевнено і комфортно :)

Чорне агроволокно

Агроволокно чорне (мульчуюча плівка) – для мульчування ґрунту з метою захисту від бур’янів. Чорна агроплівка не пропускає сонячне світло і таким чином перешкоджає росту бур’янів. Земля прогрівається краще, що сприяє розвитку кореневої системи та перешкоджає зневодненню. Мульчуючу плівку розстилають на підготовлений ґрунт, роблять в ньому лунки, в які потім висаджують рослини. Особливою популярним стало вирощування полуниці та суниці на агроволокні. Плоди та ягоди на такий грядці завжди залишаються чистими незалежно від погоди. На зиму мульчуючу плівку можна не прибирати і використовувати її кілька років на одному і тому ж місці.


Потрібно враховувати, що на агроволокно ціна залежить від щільності. При цьому щільність також впливає і на основні види використання:

 • - Біле агроволокно щільністю 17 г/м2 – 19 г/м2. Дає добавку до зовнішньої температури +2 та +3 градуси. Має найбільшу легкість і світлопроникність. Використовується в пізно-весняний період.
 • - Матеріал щільністю 23 г/м2 – 42 г/м2 додає до зовнішньої температури +5 та +6 градусів. Використовується в ранньо-весняний період для прямого накривання або для парника.
 • - Біла агроплівка щільністю 50 г/м2 – 60 г/м2. Додавання до зовнішньої температури +7 градусів. Використовується для захисту від сильних морозів. Підходить для обгортання дерев і кущів в зимовий період. Також рекомендується використовувати таке агроволокно для теплиць.
 • - Чорне агроволокно щільністю 60 г/м2 – 80 г/м2. Стелиться безпосередньо на ґрунт для його прогрівання та перешкоджання росту бур’янів.

Особливості використання агроволокна для різних рослин

Використання спанбонду дуже широке: це і овочеві культури, і плодові дерева, кущі та квіти. Хороші результати дає використання агроволокна при вирощуванні ранньої картоплі. Застосування укривного матеріалу дозволяє почати висадку бульб на 15-20 днів раніше звичайного терміну. Картопляну грядку покривають агроплівкою відразу ж після посадки. Під таким укриттям температура ґрунту завжди на кілька градусів вища, ніж у відкритому ґрунті . При цьому укривний матеріал не тільки захищає сходи від невеликих заморозків, але і допомагає захистити їх від короладського жука.

Агроплівкою просто укривають ґрунт із висіяним насінням або висадженою розсадою. Такий спосіб накривання агроволокном підходить для огірків, помідорів, спаржевих, перцю, кабачків, капусти. А також для зелених культур (щавель, салат, шпинат, рукола) та для редису, моркви, буряка та інших овочів.  Оскільки матеріал досить легкий, то рослини самі піднімають його по мірі зростання.

Досить часто використовують агроволокно для полуниці або суниці. Спочатку необхідно підготувати ділянку, для чого її перекопують, видаляють усі бур’яни та вносять добрива. На розрівняний ґрунт стелиться чорна агроплівка так, щоб нахлест складав близько 20 см. По контуру агроплівка закріплюється з допомогою проволочної шпильки до землі (шматок проволоки довжиною 70 см згинається навпіл, щоб отримати шпильку). Після цього необхідно намітити розташування кожного куща на грядці і в цих місцях зробити розріз ножем у вигляді хрестика. Куточки хрестика відвертаються і в середину розміщуються кущики полуниці або суниці.

Для захисту дерев агроволокном необхідно обмотати стовбур і крону дерева. Або зробити своєрідні ковпаки чи мішки, якими накрити дерево або кущ на всю зиму.

Агроволокно для полуниціУкриття дерев та кущів на зиму

Поради щодо зберігання агроплівки:

В кінці сезону укривний матеріал потрібно обережно зняти, очистити від сміття і випрати або промити у воді. Після того, як агроплівка висохне, її треба згорнути та зберігати бажано в сухому темному місці.

Цікаві факти про агроволокно

У Франції із агроволокна шиють мішечки, які надягають на кожну виноградну кисть, внаслідок чого ягоди краще витримують перепади температур, і їх не об’їдають комахи. А в Африці ними огортають плоди бананів, які завдяки цьому ростуть більшими та солодшими. Як бачите, варіанти використання агротекстилю дуже різноманітні і обмежуються лише вашою фантазією та бажанням експериментувати.

Агроволокно українського виробництва

У нас ви можете купити агроплівку, виробником якої є Україна. Зокрема, в нашому магазині представлені такі українські виробники агроволокна, як Одетекс (Одеса) та Agreen (Агрин) (Київ). Ми вважаємо, що той, хто купить агроволокно українського виробництва, отримає хорошу якість за помірну ціну.

Купити в Києві агроволокно ви можете в нашому магазині біля станції метро «Нивки» або замовити на сайті з доставкою в будь-який куточок України.

Також ми пропонуємо вам купити агроволокно оптом. Щоб дізнатися детальні умови для оптових покупців, зв’яжіться з нами за вказаними у контактах телефонами.