Фільтр
Торгова марка
Виробник
Застосування
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Для саду та городу

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Карбамід 100 г
Карбамід N-46%, 1 кг - саме концентроване азотне добриво. Застосовується для всіх типів грунтів. Значно підвищує родючість грунтів. Використовується також як підгодівлі для рослин для стимуляції росту, збільшення врожаю та якісних характеристик плодів. Для уникнення втрати азоту необхідно перемішувати його з грунтом при внесенні. Вага: 1 кг Особливості: не рекомендується змішувати з іншими видами добрив, особливо з аміачною селітрою. Виробник: Україна
5.00грн
Сульфат калію Врожай без нітратів 25 г
Сульфат калію 25 гр. Добриво не містить азоту і є ідеальним для підживлення овочевих культур на фінальній стадії вирощування, етапі утворення та формування плодів. Відмінне для крапельного зрошування, попереджає блокування крапельної стрічки в системах зрошення. Застосування: Розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері. Підживлення проводиться на фінальному етапі вирощування, з початку плодоутворення до початку дозрівання. Хімічний склад: Продукт являє собою комбінацію найважливіших елементів, калію (50%K2O) і сірки (18%S), в оптимальному співвідношенні і доступній для рослин формі.
5.00грн
NPK+Мікроелементи Універсальне, водорозчинне добриво 20 г
NPK + мікроелементи 20 гр. Універсальне добриво покращює імунітет рослини, попереджує стрес від пересадки, оптимізує розвиток, прискорює дозрівання. Збільшує розміри плоду. Підвищує стійкість до весняних заморозків. Застосування: Розчинити вміст пакета в 10 л. води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів протягом всього періоду вегетації. Можливе використання практично з усіма пестицидами.
7.00грн
Кальцієва селітра 100 г
Кальцієва селітра, - кальцій є основним елементом для живлення рослини, який відповідає за якість врожаю. Добриво являє собою гранули, легкорозчинні у воді. Можна застосовувати у відкритих і закритих ґрунтах. Кальцієва селітра знижує кислотність грунту, покращує її структуру, покращує ріст і розвиток рослин, а також їх стійкість до несприятливих погодних умов. Використовуючи кальцієву селітру для овочевих і плодових культур, Ви значно збільшите термін зберігання врожаю. Склад: N - 15,5%, CaO - 26,5%. Вага: 0,5 кг Виробник: Україна
7.00грн
Новалон 20 г для винограду
Добриво має оптимальне співвідношення мікроелементів, що забезпечує високу врожайність та накопичення цукрів у винограду столових та технічних сортів. Забезпечує плодоносність, сприяє Ідеальному росту та розвитку рослини. ЗАСТОСУВАННЯ: розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів. Можливе використання практично з усіма пестицидами.
7.00грн
Преміум Добриво для розсади з прилипачем 20 г
Багато овочевих рослин на більшій частині території нашої країни вирощують з розсади. Цей спосіб дозволяє отримати не лише ранній, але і значно більший врожай, ніж при посіві насіння безпосередньо в ґрунт. Особливістю вирощування розсади є дотримання вимог рослини до вчасного підживлення. Добриво "ПРЕМІУМ" призначене для кореневого та позакореневого підживлення розсади всіх видів овочів, плодово-ягідних культур та квітучих рослин. Забезпечує ріст та розвиток кореневої системи, оптимізує процеси кущіння та закладання репродуктивних органів. Покращує розвиток та імунітет розсади в період вегетації, сприяє швидкому укоріненню рослин та їх розвитку. Допомагає рослині пережити травми при пересадці, а також несприятливі фактори, такі як висока температура, надлишок вологи в повітрі та ґрунті. Наявність прилипала значно поліпшить дію добрива. ЗАСТОСУВАННЯ: Розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів. Можливе використання практично з усіма пестицидами
7.00грн
Комплексне добриво Мастер люкс 25 г
Мінеральні добрива та стимулятори росту рослин італійської компанії Valagro», створені на основі морських водоростей, здобутих на узбережжі Атлантики, які є висококонцентрованим джерелом рослинного білка в світі. Master - високоефективне, безхлорне, водорозчинне, комплексне добриво. Збалансоване співвідношення мікро - і макроелементів задовольняє всі потреби рослини в поживних речовинах, стимулює активне і тривале цвітіння, сприяє підвищенню врожайності, підвищує опірність хворобам, покращує приживлюваність розсади, сприяє більш інтенсивного забарвлення квітів і листя. NPK 20.20.20 Застосування Розчинити 5 г препарату в 2 л води та цим розчином поливати рослини 1 раз в 7-10 днів.
8.00грн
Новалон Добриво для альпійських горок та декоративних дерев 20 г
Добриво вноситься під час вегетації. Потрапляючи на поверхню листа, макро та мікроелементи легко проникають в тканини, де черев короткий час вступають в обмін речовин. Забезпечує ідеальний ріст та розвиток рослин. Покращує імунітет, сприяє формуванню кореневої системи, позитивно впливає на зовнішній вигляд. ЗАСТОСУВАННЯ: Розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів. Можливе використання практично з усіма пестицидами
8.00грн
Новолон Добриво Анти стрес для овочевих та фруктових культур 25 г
Добриво забезпечує найбільш сприятливі умови для росту та розвитку рослин в стресовий період (при різких коливаннях температури, недоліках живлення, після обробки пестицидами). Посилює імунітет, попереджує стрес підвищує стійкість рослин та виконує низку важливих функцій у рослинному організмі, заощаджуючи енергію рослин на їх синтез. ЗАСТОСУВАННЯ: розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів. Можливе використання практично з усіма пестицидами. Спосіб підживлення Позакореневе (листове)-25 г на 10 л води; 50 г на 10 л води100-150 м2 Кореневе-30-50 рослин, 1-2 дерева ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ: Добрива відносяться до малотоксичних речовин. При роботі слід дотримуватись загальних вимог безпеки і правил особистої гігієни, користуватися гумовими рукавичками. Після роботи вимити обличчя та руки водою з милом. Зберігати в сухому закритому приміщенні, окремо від продуктів харчування, ліків і кормів для тварин, в місцях недоступних для дітей і домашніх улюбленців. При правильному зберіганні і транспортуванні добрив, гарантійний термін зберігання З роки від дати виготовлення. Термін придатності не обмежений. Дата виробництва вказана на пакеті.
8.00грн
Террафлекс-старт Добриво для розсади + біо стимулятор кореневої системи 25 г
ТЕРАФЛЕКС - CТАРТ 25 гр. Використовується для покращення розвитку розсади та стимулювання кореневої системи рослин в період вегетації. Покращує імунитет, сприяє кращому приживанню після пересадки. Зміцнює стійкість рослини до заморозків. Застосування: Розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між обприскуванням 10-12 днів, на протязі періоду вирощування розсади. Можливе використання практично з усіма пестицидами.
9.00грн
Комплексне добриво Кеміра люкс NPK 16.20.27, 20 г
Добриво забезпечує ефективне живлення рослин, особливо важливе для кімнатних рослин, які розвиваються в обмеженому просторі. Стимулює утворення квіток, продовжує період цвітіння, підвищує інтенсивність забарвлення квіток і листя, сприяє плодоутворенню. Рекомендується для підгодівлі всіх кімнатних рослин, квітів, а також овочевих культур і розсади. КЕМІРА ЛЮКС чудово підходить як для вуличних рослин, так і для домашніх, тому що є універсальним комплексним водорозчинним азотно-фосфорно-калійним мікродобривами, що містить магній, сірку і інші мікроелементи. Препаративна форма: порошкоподібне, повністю водорозчинне добриво. Склад: N-16; P-20; K-27. Вміст поживних речовин (%): Азот заг. - 16,0 Азот амм. - 7,9 Азот нитр. - 8,1 Фосфор - 20,6 Калій - 27,1 Залізо - 0,1 Бор - 0,02 Мідь - 0,01 Марганець - 0,1 Молібден - 0,002 Цинк - 0,01 Застосування Вирощування розсади Одну столову ложку (20г) розчинити в 20 л. води і поливати один раз на тиждень. Живлення кімнатних квітів Одну столову ложку розчинити в 10 л води і використовувати влітку при кожному поливі, взимку кожен третій-четвертий раз. Підживлення в теплиці Столову ложку розчинити в 10 л води і поливати один раз на тиждень. Підживлення у відкритому грунті Столову ложку розчинити в 10 л води і поливати один раз в два тижні.
10.00грн
Мікродобриво Реаком для саду та городу 25 мл
Мікродобриво Реаком сад, город (25 мл) - високоефективне екологічно чисте мікродобриво, на основі хелатів мікроелементів, для передпосівної обробки насіння і підгодівлі фруктових дерев, овочевих, ягідних культур і квітів.
10.00грн
Сульфат калію 100 г
Сульфат калію K-52%, 0,5 кг - концентрат добрива з окису калію (48%). Ефективний для сільськогосподарських культур, які сприйнятливі до надлишку хлору, а також для овочів з сімейства хрестоцвітних. Добриво повністю розчиняється у воді, тому широко застосовується для позакореневих підживлень за допомогою зрошувачів і обприскувачів. Застосування сульфату калію сприяє вимиванню хлору з грунту, а також збільшенню врожайності та якості плодів. Вага: 0,5 кг Виробник: Україна
10.00грн
Комплексне добриво Мастер для плодово-ягідних 25 г
Добриво Master повністю розчинне у воді, покращує його засвоєння рослинами і сприяє утворенню великої кількості зав'язі і підвищенню врожаю на 30-40%. При застосуванні добрива Master рослини стають більш стійкими до хвороб і шкідників, а вирощена продукція є екологічно безпечною. Унікальний склад препарату робить його нетоксичним для рослин і екологічно безпечним для людей і тварин. Застосування: Розчинити 5 г (1 чайна ложка) добрива в 2 л води. Проливати під корінь розчином 2-3 рази з інтервалом 7-10 днів навесні, влітку і восени. Застосовувати під час активного росту і формування плодів. Склад: азот загальний (N) - 20%, фосфор (P2O5) - 20%, калій (K2O) - 20%, залізо (Fe) - 0,07%, магній (Mn) - 0,03%.
11.00грн
Комплексне добриво Мастер для розсади 25 г
Master - високоефективне, безхлорне, водорозчинне, комплексне добриво. Збалансоване співвідношення мікро - і макроелементів задовольняє всі потреби рослини в поживних речовинах, стимулює активне і тривале цвітіння, сприяє підвищенню врожайності, підвищує опірність хворобам, покращує приживлюваність розсади, сприяє більш інтенсивного забарвлення квітів і листя. Застосування Розчинити 5 г препарату в 2 л води та цим розчином поливати рослини 1 раз в 7-10 днів.
11.00грн
Для саду та городу