Фільтр
Торгова марка
Виробник
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Диня

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Диня Вікторія F1 5 шт
Середньостиглий гібрид ананасної дині із дуже високим потенціалом продуктивності. Кущ середньої сили росту, із добре розвиненим листовим апаратом, який захищає плоди від сонячних опіків, що є дуже важливим показником в умовах півдня України. Плоди овально-витягнуті, світло-коричневого кольору з чітко вираженою сіткою по всій поверхні, масою 2,5-3 кг.
5.50грн
Диня Берегиня 20 шт
Середньостигла – 80-85днів. Плоди кулястої і кулясто-плоскої форми, жовто-оранжевого забарвлення, сітка суцільна. М'якоть товста 4-4,5см, білого кольору, хрустка, соковита, дуже солодка. Дегустаційна оцінка 5 балів. Маса середнього плоду 2,5-2,8кг. Урожайність 2,2- 2,8кг/м2. Сорт стійкий до хвороб. Транспортабельність добра. Використовують у свіжому вигляді.
6.00грн
Диня Тітовка 1 г
Ранньостиглий сорт - 55-75 днів від сходів до дозрівання. Рослина довгоплетиста. Плід округло-овальний, жовто- помаранчевого кольору, масою 1,5-3 кг. М'якуш товстий, білий, ніжний, солодкий і ароматний. Хороша транспортабельність і стійкість до бактеріозу. Використовують у свіжому вигляді.
6.00грн
Диня Ананас 0,5 г
Дуже популярний сорт дині середнього (80 днів) строку дозрівання для відкритого грунту. Сильна рослина, прекрасно адаптована до різних умов вирощування. Ананас характерний дружнім формуванням плодів. Плоди овальної форми, масою 1,5-2,5 кг, з тоненькою шкіркою жовто-зеленого кольору. М’якуш біло-жовтий, соковитий з високими смаковими якостями.
7.00грн
Диня Амал F1 5 шт
Ранній гібрид типу ананасний. Вегетаційний період - 65 днів. Плід округло-овальної форми, середньою масою до 2 кг. М’якоть світло-оранжевого кольору, солодка, запашна.
22.00грн
Диня Прімал F1 10 шт
Рослина дуже потужна, листя відмінно вкриває плоди від сонячних опіків, міжвузля середньої довжини, висока стійкість до стресів, гарний відсоток зав'язування й однорідності плодів. Середня маса плоду - 1,2-1,8 кг. Плоди округлі, з густою сіткою, кремово-жовтого кольору. М'якоть щільна, ароматна, з високим вмістом цукру, дуже приємна на смак.
24.50грн
Диня Флоренція F1 8 шт
Дуже солодкий гібрид дині має яскраве забарвлення м'якоті, завдяки солодкому смаку підходить для додавання в фруктові салати і свіжого споживання. Опис Рослина формує плоди однакової форми протягом усього терміну плодоношення завдяки терміну вегетації в 70 днів. Стабільний урожай плодів вагою 2-2,5 кг порадує будь-якого садівника. Гарбузи мають овальну форму з тонкою шкіркою, м'якоть солодка і ароматна, дуже щільна. Гібрид стійкий до несправжньої борошнистої роси.
24.50грн
Диня Амалік 8 шт
Дуже ранній (55-60) днів гібрид дині типу Ананас. Особливості гібриду-висока урожайність, медовий смак і аромат. Середня вага 2 кг. Мякоть світла, дуже ароматна, соковита і солодка. Гібрид дуже стійкий до хвороб.
25.00грн
Диня Голді F1 8 шт
Дуже ранній гібрид дині типу Ананас. Особливості гібриду – висока урожайність, медовий смак і стійкість до хвороб. Плоди овальні, сітчасті, світло-коричневого забарвлення, однорідні по формі і розміру. Середня вага 3,5 кг, але не рідкість плоди і 5 кг. М’якоть світла, дуже ароматна, соковита і солодка.
33.50грн
Диня Портенто F1 8 шт
Новинка на ринку України. Ранній гібрид дині типу шаранте з неперевершеними смаковими якостями. Гібрид формує сильну рослину зі стійкістю до хвороб та високою віддачею товарного врожаю. Плоди округлої форми, з привабливою сіткою та повздовжніми смугами, середньою масою 1,3-1,6 кг. При повному дозріванні змінюють колір з сіро-зеленого на кремовий. Насіннєва камера - маленька. Головна відмінність гібриду - це красива та смачна м'якоть насиченого помаранчевого кольору, щільна та дуже ароматна, з прекрасним солодким смаком. Гібрид придатний для вирощування у відкритому та закритому ґрунті. Ідельний вибір для приготування фруктових салатів.
33.50грн
Диня Карамель F1 10 шт
Диня Карамель — самий ранній гібрид типу Ананас. Період вегетації — 50-52 дні. Форма плоду овальна, масою 1,8-2,5 кг (перші плоди масою 2,5-3,0 кг), з великою, яскраво вираженою сіткою на шкірочці. М'якоть білого кольору з сильним ароматом. Насіннева камера дуже маленька. Стабільне формування плодів навіть у стресових умовах. Високий ранній урожай, відмінний смак. Стійкий до фузаріозу та борошнистої роси. Диня Карамель, як південна культура, має тривалий період вегетації. Проте його можна скоротити за допомогою формування, тобто прищеплювання зростаючих пагонів. Краще використовувати насіння 2-3-х річної давності. Свіжозібране насіння дає рослини, квіти яких переважно пустоцвіт. Тому насіння прогрівають 10 днів при температурі +28-30°С. Це збільшить енергію їх проростання. Для звільнення від інфекції і прискорення розвитку сходів насіння дині можна витримувати в розчині «Цирконій» (по інструкції) або в соку алоє протягом 10-12 годин, пророщувати до накльовування у вологій ганчірочці при температурі +25-30°С і висівати. Сік алое – безпечний бактерицидний засіб і відмінний біостимулятор росту, що підвищує і захисні сили рослин. Насіння скоростиглих і ранньостиглих сортів дині висівають відразу на постійне місце в борозенки на відстані 1,2 м один від одного. Коли сіянці підростуть, проводять проріджування, залишаючи найсильніші рослини на дистанції 50 см один від одного. Посіви мульчують сумішшю піску з просіяним перегноєм. Зазвичай до появи сходів рядочки накривають плівкою, розстилаючи її по землі і притискаючи металевими прутами. За своїм походженням диня — культура, вимоглива до тепла (їй комфортно при температурі +35-40°С), освітленості і сухості повітря. Надмірність вологи диня не переносить, рослини уражуються хворобами. Поливають тільки теплою, прогрітою на сонці водою ближче до вечора, намагаючись не змочувати листя. Головними ознаками для початку збору врожаю є візуальна стиглість і аромат плодів, оптимальна вага, високий вміст сухих речовин. Небажано проводити збір плодів при занадто високих температурах, або коли на рослинах є роса. Найкраще плоди зрізати секатором, залишаючи невеликий “хвостик”, 3-5см. Температура транспортування дині — +8-10°С. Після збору плоди зберігають при температурі +8-12°С і вологості 85%. Норма висіву: 0,6-0,8 насіннин на 1 кв.м. Глибина загортання насіння: 3-4 см. Ширина міжрядь: 120см.
38.00грн
Диня Лада 20 шт
Ранньостиглий сорт - 75-80 днів від сходів до збирання. Рослина плетиста. Плоди округлі або округло-овальні, масою 2-4кг. М'якуш яскраво-кремовий, ніжний, смачний, дуже ароматний. Швидко росте, стійка до хвороб, транспортабельна. Завдяки підвищеному вмісту цукрів, з неї виходять дивовижні східні ласощі, цукати, оригінальні маринади.
3.00грн
Диня Ананас 0,5 г
Дуже популярний сорт дині середнього (80 днів) строку дозрівання для відкритого грунту. Сильна рослина, прекрасно адаптована до різних умов вирощування. Ананас характерний дружнім формуванням плодів. Плоди овальної форми, масою 1,5-2,5 кг, з тоненькою шкіркою жовто-зеленого кольору. М’якуш біло-жовтий, соковитий з високими смаковими якостями.
4.50грн
Диня Вікторія F1 10 шт
Середньостиглий гібрид ананасної дині із дуже високим потенціалом продуктивності. Кущ середньої сили росту, із добре розвиненим листовим апаратом, який захищає плоди від сонячних опіків, що є дуже важливим показником в умовах півдня України. Плоди овально-витягнуті, світло-коричневого кольору з чітко вираженою сіткою по всій поверхні, масою 2,5-3 кг.
11.00грн
Акції
Диня
диня