Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група стиглості
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Редиска

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Редиска кімнатна Дует 0,1 г
Ранньостиглий сорт редису, придатний для вирощування в дерев'яних ящиках та горщиках на підвіконні. Коренеплоди циліндричної форми, яскраво-червоні, з білим кінчиком, довжиною 6 - 8 см, масою 25 - 30 г. М'якуш соковитий, слабо-гострий, ніжний, пікантний. Сорт характеризується відмінними смаковими якостями, відносною стійкістю до цвітіння та розтріскування. Використовують у свіжому вигляді. Насіння висівають в грунт на глибину до 1 см та накривають плівкою. Оптимальна температура вирощування 17-20°С. Бажаний щоденній полив та дворазове підживлення (через тиждень після посадки, і з початком зростання коренеплодів). Дбайте про те, щоб редис отримував достатню кількість світла. Можна використовувати лампи денного світла.
4.00грн
Редиска Черрі Белл 3 г
Ранньостиглий сорт родиски (19-23 дні) після сходів, який відрізняється вирівняністю плодів, помірно великими розмірами, діаметр 3-4 см, відмінним товарним виглядом та неперевершеними смаковими якостями. Універсальний у використанні ( вирощують ранньою весною та осінню) як у відкритому грунті так і під плівкою.
4.50грн
Редиска Шахрі 3 г
Шахрі - це ранньостиглий гібрид редиски, з вегетаційним періодом 25 - 30 днів. Високоврожайний гібрид, який вирощують протягом всього сезону, придатний для всіх грунтово-кліматичних умов областей України. Листя темно-зеленого кольору, довжиною до 20 див Плоди червоного кольору, однорідні, щільні, без пустот. М'якоть біла, хрустка. Гібрид спокійно переносить зниження температури, нестача світла, стійкий до несправжньої борошнистої роси.
4.50грн
Редиска Французький сніданок 3 г
Ранній сорт редиски. Коренеплоди циліндричної форми, вирівняні, мають довжину 4-5см, привабливі на вигляд, з відмінними смаковими якостями. Довго зберігають товарний вигляд і не дрябліють. Сорт використовується для повторного висіву.
7.50грн
Редиска Гігант 3 г
Середньоранній, високопродуктивний сорт редису. Вегетаційний період від висіву до збору врожаю - 28-30 днів. Коренеплід великий, округлої форми, яскраво-червоного кольору, 4-6 см в діаметрі, листова розетка невелика. М'якоть білосніжна, щільна, хрустка, без гіркоти, приємна на смак. Сорт стійкий до стрілкування і дрябленію коренеплодів, довго зберігає прекрасний товарний вигляд. Призначений для вживання в свіжому вигляді. Рекомендований для вирощування у відкритому грунті і парниках.
9.00грн
Редиска Кримсон Гігант 3 г
Ранній 28 днів сорт редису. Має крупний коренеплід округлої форми яскраво-червоного кольору, діаметром 4-5 см з маленькою гичкою. Довго зберігає товарний вигляд, не дрябліє. М’якоть білосніжна, щільна, хрустка, без неприємної гіркоти.
9.00грн
Редиска Джолі 3 г
Ранній сорт редиски. Рослина має коротку ботву. Призначений для вирощування у закритому і відкритому ґрунті. Коренеплоди високої якості, однорідні, округлої форми, світло-червоного кольору, діаметр 3-4см., мають привабливий вигляд і відмінні смакові якості, щільні, хрусткі без гіркоти.
12.00грн
Редиска Джолі 3 г
Ранній сорт редиски. Рослина має коротку ботву. Призначений для вирощування у закритому і відкритому ґрунті. Коренеплоди високої якості, однорідні, округлої форми, світло-червоного кольору, діаметр 3-4см., мають привабливий вигляд і відмінні смакові якості, щільні, хрусткі без гіркоти.
13.00грн
Редиска Рудольф 3 г
Новий надранній сорт редиски універсального призначення. При вирощуванні в закритому ґрунті період дозрівання становить 18-20 днів, у відкритому 20 - 22 дні. Добре переносить недостатню освітленість в осінньо-зимовий та ранньовесняний періоди вирощування. Має невелику, довжиною до 15см. листову розетку.
15.50грн
Редиска Стеллар F1 200 шт
Для вирощування в плівкових теплицях, тимчасових плівкових покриттях та у відкритому ґрунті. Kоренеплоди шароподібної форми з інтенсивним червоним забарвленням. Рослина з коротким листковим апаратом, листя прямостійне, що пришвидшує збирання. Стійкий до пожовтіння гички. Витримує умови недостатнього освітлення. Ідеально вирівняні плоди з насиченим забарв- ленням, яке не втрачається після миття. Довго зберігає колір після збирання. Посів — з лютого до середини квітня. Збирання — до кінця квітня.
16.00грн
Редиска Сора 3 г
Скоростиглий (близько 20 днів) всесезонний сорт редису для вирощування в лютому-червні і вересні-жовтні. Невелике бадилля, стандартні, дуже однорідні темно-червоні коренеплоди масою 30-35 г, діаметром 4-5 см, не утворюють порожнеч. Стійкий до високих температур.
18.00грн
Редиска Мондіал F1 250 шт
Новий гібрид редиски від компанії Рійк Цваан.Предназначен для вирощування в закритому і відкритому грунті. Терміни дозрівання 25-28 днів. Формує щільні, яскраво червоні коренеплоди діаметром до 4 см.
19.00грн
Редиска Селеста F1 3 г
Ранньостиглий сорт гібриду. Період дозрівання – 20-25 днів. Коренеплід округлої форми, великий, масою 20-25 г. Шкірка яскраво-червоного кольору. Відмінна внутрішня структура.
19.00грн
Редис Дабел F1 250 шт
Самий скоростиглий гібрид редиски (18-23 дні) для весіннього і осіннього оборотів. Переважає усі інші гібриди величиною своїх коренеплодів (діаметр до 4,5 см і вага близько 30-35 г). Привабливе яскраво-червоне насичене забарвлення, білий тугий м'якуш.
20.00грн
Редиска Селеста F1 10 г
Ранньостиглий сорт гібриду. Період дозрівання – 20-25 днів. Коренеплід округлої форми, великий, масою 20-25 г. Шкірка яскраво-червоного кольору. Відмінна внутрішня структура.
48.00грн
Редиска
редиска