Фільтр
Торгова марка
Виробник
Озима цибуля
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Цибуля ріпчаста

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цибуля Радар  1 г
Перевірений часом кращий озимий сорт цибулі. Сорт середньо-пізній, зимостійкий, вегетаційний період становить 250-260 днів. Цибулина округлої форми, зовнішні лусочки золотисті, міцні. Сорт характеризується високою стійкістю до цвітіння.
20.00грн
Цибуля Аренал  F1 1 г
Для вирощування в Центральних, Східних та Західних областях України. Середньо – ранній гібрид для вирощування в основний сезон, підходить для довготривалого (майже 9 місяців зберігання). Цибулини однорідної (від округлої до кулеподібної) форми із тоненькою шийкою.
3.00грн
Цибуля Бугатті F1 1 г
Призначений для вирощування в Центральних, Східних та Західних областях України. Ранній гібрид (120 днів )для вирощування в основний сезон, призначений для зберігання до 5 місяців та безпосередньої реалізації свіжої продукції.
3.00грн
Цибуля ріпчаста Халцедон 2 г
Цибуля „Халцедон” Середньостиглий сорт - 94-115 днів від сходів до збирання. Цибулини округлі, масою 100-150 г, гострого смаку, забарвлення верхніх лусочок бронзово-коричневе. Відмінні смакові та товарні якості. Стійкий до стрілкування. Має добре дозрівання, транспортабельність та лежкість. Вирощують в однорічній культурі з насіння, а також через сіянку. Придатний для вирощування на перо. Призначений для універсального використання.
4.00грн
Цибуля Глобус 2 г
Сорт середньостиглий, універсальний, високоврожайний з високою товарністю урожаю (95 - 98%), транспортабельний. Вирощують в однорічній культурі з насіння. Вегетаційний період, при однорічній культурі, від сівби насіння до початку збирання - 92-94 дні. Характеризується вирівняним підсиханням пера, одночасним достиганням цибулин з середньою масою 75-90г. Сухі покривні луски коричневі та світло-крричневі, а соковиті - білого забарвлення, з салатним відтінком. Смак гострий. Придатна для безпосереднього споживання та довготривалого зберігання. Насіння висівають в першій половині квітня. Сівбу проводять широкорядним способом - З0 - 40 см. Норма висіву 0,8 -1,0 г/м2. Глибина загортання 2-3 см. До і після сівби грунт злегка ущільнюють. Подальший догляд за рослинами загальноприйнятий для зони вирощування. Збирають цибулю при підсиханні шийки. При поляганні стебла рослини підривають і підсушують 15-20 днів до утворення сухої луски.
4.50грн
Цибуля Штуттгартер 1 г
Найпопулярніший стандартний сорт для нашої кліматичної зони. Ранньостиглий, з періодом вегетації від висіву 115-120 днів. Цибулини золотисті, плоско-округлі, мають солодкий смак з приємною гостротою. Чудово зберігається та відзначається універсальністю призначення.
5.00грн
Цибуля Екстар Ерлі Голд F1 200 шт
Гібрид американській компанії United Genetics Seeds, дуже продуктивний і перспективний гібрид. Він характеризується морозостійкістю, сильним і інтенсивним зростанням в умовах зміни світлового дня. Внаслідок цього, ранньою весною швидко формує цибулину, яка зростає до товарного розміру.
6.00грн
Цибуля Супра 2 г
Середньопізній сорт - 105-115 днів від сходів до збирання. Цибулини округлі, темно-жовті, масою 110-130 г. Має напівгострий смак. Лежкість добра. Слабо вражується несправжньою борошнистою росою. Призначений для універсального використання.
6.00грн
Цибуля Гірей 2 г
Ранній сорт білої цибулі. Вегетаційний період 80-90 днів. Листя темно-зелені з восковим нальотом, що є ознакою високої стійкості до збудників хвороб при вирощуванні. Цибулини плоскої форми, середніх розмірів, масою 110-160 р. Зовнішні луски сріблясто-білого кольору, внутрішні - білі, соковиті. Сорт використовують для вирощування на ранню продукцію, салатного призначення. Придатний для нетривалого зберігання. Рекомендуємо вирощувати у всіх регіонах, безпосереднім, висівом у відкритий ґрунт, або через розсаду.
6.50грн
Цибуля Гусар 2 г
Цибуля ріпчаста, ранній, білий, сорт. Вегетаційний період 70-80 днів. Листя темно-зелені, з восковим нальотом - це дозволяє рослинам успішно протистояти збудникам хвороб. Цибулини сорти Гусар плоско-округлої форми, невеликих розмірів, масою 50-70 гр. Зовнішні луски сріблясто-білого кольору. Внутрішні - білі, соковиті.
6.50грн
Цибуля Донецький золотистий 2 г
Середньостиглий (період від сходів до вилягання листя 79-108 днів), одногнездный. Цибулина округла, щільна, масою 35-62 р. Забарвлення сухих лусок золотисто-жовта. Соковиті луски білі. Смак напівгострий. Відрізняється стабільною врожайністю, гарною лежкістю при зберіганні, високою вызреваемостью цибулин при сприятливих умовах.
6.50грн
Цибуля Корнет 2 г
Цибуля ріпчаста, ранній, білий, сорт. Вегетаційний період 80-90 днів. Листя темно-зелені, з восковим нальотом. Цибулини раннього сорту Корнет плоскої форми, невеликих розмірів, масою 50-70 р. Зовнішні луски сріблясто-білого кольору. Внутрішні - білі, соковиті. Основне призначення сорту Корнет - це отримання ранньої продукції і вживання у свіжому вигляді, в кулінарії і консервації (цільноплідна консервування).
6.50грн
Цибуля озима 1 г
Сорт озимої цибулі короткого дня, призначений для посіву восени. Сорт червоної цибулі Корсар підходить для одержання самої ранньої пучкової продукції та вже сформованих цибулин. При цьому врожай одержують на місяць раніше самого раннього лука. Цибулини сорти Корсар - плоско-округллые, середнього розміру, масою 120-160 р. Забарвлення сухих лусок - фіолетовий і темно-фіолетова, якість - відмінна.
6.50грн
Цибуля Тимур 2 г
Цибуля ріпчаста, червонa, середньоранній сорт. Вегетаційний період 80-100 днів. Товарні цибулини вирощують в один рік. Рослини з темно-зеленим листям, які покриті восковим нальотом. Цибулини округло-кеглевидной форми, великих розмірів, масою 150-200 р. Сухі луски привабливого фіолетово-червоного кольору. Колір внутрішніх соковитих лусок пурпурно-рожевий, смак среднеострый.
6.50грн
Цибуля Шерпа 1 г
Для вирощування в Центральних, Східних та Західних областях України. Середньопізній гібрид цибулі (130 днів), підходить для середньотривалого(до 6 місяців) зберігання. Сильна рослина із добре розвиненою кореневою системою утворює однорідні щільні великі цибулини кулеподібної форми розміром 68 – 82 мм та вагою 160-190 г.
6.50грн
Акції
Цибуля ріпчаста
цибуля ріпчаста