Фільтр
Торгова марка
Виробник
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Перець гострий

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Перець Де Каєн гострий 0,2 г
Вміст пакету: 0,3 г Пікантний високоврожайний сорт для вирощування у відкритому ґрунті, теплицях та під плівковим покриттям. Плоди тонкі, видовжені (10-15 см), із пряним, солодко-пекучим смаком. Під час дозрівання змінює колір із зеленого на насичено-червоний. Використовують для споживання у свіжому вигляді та у якості приправи до ваших улюблених страв. - Розрахункова норма насіння для отримання розсади на 10 м²: 0,2-0,3 г - Глибина посіву: 3-4 см - Кількість рослин на 10 м²: 30-50 шт - Відмінний солодко-пекучий смак - Високий ранній урожай - ВИСІВ: лютий-березень - УРОЖАЙ: липень-вересень
4.00грн
Перець Ангаріка F1 10 шт
Ангаріка F1 - гібрид гострого перцю з гарною віддачею. В технічній стиглості плід має приємний зелений колір, а в біологічній - насичений червоний. Перець використовують для продажу на свіжому ринку і переробки. Збір повністю достиглих плодів попереджає втрату кольору при висиханні.
16.50грн
Перець гострий Хай Флай 10 шт
Високоврожайний гібрид гострого перцю. Плоди яскравого чевоного забарвлення, довжиною 5-7 см, не втрачають колір при висиханні. Рослина потужна, має сильну кореневу систему, стійка до хвороб та стресових умов вирощування. Гібрид характеризується вертикальним розташуванням плодів, що значно полегшує збір урожаю. Використовують для споживання у свіжому вигляді, сушіння, консервування.
17.50грн
Перець гострий Хабанеро помаранчевий 8 шт
Пізньостиглий сорт одного із найгостріших перців, який вирощують у всьому світі. Гострота від 200,000 до 500,000 одиниць по шкалі Сковілля. Кущ висотою 60-90 см з прямими виткими стеблами. Плоди невеликі, близько 3-4 см, з характерними добре вираженими вертикальними ребрами. При дозріванні колір змінюється від зеленого до світло-помаранчевого. Плоди мають квітковий аромат та фруктово-цитрусовий смак. Добре росте на підвіконні. Використовується для консервування або в якості приправи.
18.00грн
Перець гострий Хабанеро шоколадний 8 шт
Пізньостиглий сорт одного із найгостріших перців, який вирощують у всьому світі. Гострота від 200,000 до 500,000 одиниць по шкалі Сковілля. Кущ висотою 60-90 см з прямими виткими стеблами. Плоди невеликі, близько 3-4 см, з характерними добре вираженими вертикальними ребрами. При дозріванні колір змінюється від зеленого до шоколадного. Плоди мають квітковий аромат та фруктово-цитрусовий смак. Добре росте на підвіконні. Використовується для консервування або в якості приправи.
18.00грн
Перець гострий Хайфі 10 шт
Дуже пластичний ранній гібрид. Плід видовжено-конусоподібний, розміром 2x15 см, змінює забарвлення з темно-зеленою (технічна стиглість) на червону (біологічна стиглість). Рослина потужна, напіввідкритого типу, з сильною кореневою системою і розвиненим листовим апаратом. Одночасно формує велику кількість однорідних блискучих плодів. Для вирощування в плівкових теплицях і у відкритому грунті. Висока стійкість до вірусів мозаїки томатів: 0-2. Насіння оброблено Тірам. Забороняється використовувати в їжу. Зберігати в сухому прохолодному місці.
33.50грн
Перець гострий Хабанеро червоний 8 шт
Пізньостиглий сорт одного із найгостріших перців, який вирощують у всьому світі. Гострота від 200,000 до 500,000 одиниць по шкалі Сковілля. Кущ висотою 60-90 см з прямими виткими стеблами. Плоди невеликі, близько 3-4 см, з характерними добре вираженими вертикальними ребрами. При дозріванні колір змінюється від зеленого до червоного. Плоди мають квітковий аромат та фруктово-цитрусовий смак. Добре росте на підвіконні. Використовується для консервування або в якості приправи.
18.00грн
Акції
Перець гострий
перець гострий