Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Декоративні овочі

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Капуста декоративна махрова  0,3 г
Капуста декоративна (Brassica oleracea). Яскраві барви осіннього саду. Однорічна рослина висотою 25-30 см. Оригінальна сортосуміш. Світлолюбива, холодостійка, вологолюбива культура. Віддає перевагу легким, добре дренованим, родючим ґрунтам. На розсаду насіння висівають у кінці березня - на початку квітня. Глибина 1-1,5 см. При температурі 18-20 °С сходи з'являються через 3-5 днів. На початку травня рослини висаджують у відкритий ґрунт на відстані 50-60 см. Догляд за декоративною капустою нескладний і передбачає регулярні поливи, підживлення та розпушування ґрунту при необхідності. Максимального декоративного ефекту досягає на початку осені. Використовується для оформлення клумб, бордюрів, великих вазонів або горщиків.
5.00грн
Баклажан декоративний Голден Егс 0,1 г
Не складна у вирощуванні красива горшкова рослина. Формує кущ 30-50 см, рясно вкритий фіолетовими квітами, які перетворюються в компактні плоди, масою 80-100 г. Плід, при дозріванні, змінює колір від білого до жовтого і при відповідних умовах залишається на рослині тривалий час. Баклажани ідеально підходять для вирощування у вуличних контейнерах і горщиках на підвіконнях. Насіння краще висівати в березні (а якщо передбачається штучне освітлення, то можливо сіяти під зиму) на глибину 1,5-2,0 см в горщики з рихлим грунтом і накривати склом або плівкою. При температурі 22-30°С сходи з'являться протягом двох тижнів. Потім горщики, не знімаючи плівки, бажано поставити в більш прохолодне світле місце (18-20 ° С). Укриття краще знімати поступово, щоб теплолюбні рослини не піддавати шоку. Пікіровку можна проводити після появи першого справжнього листка, в контейнери об'ємом 0,5 л. Баклажан добре розвиватиметься при температурі 19-22 ° С і хорошому освітленні. Розсада віком два місяці, перед пересадкою на постійне місце, повинна бути висотою 10-12 см, з товстим стеблом і мати 5-7 справжніх листочків. Після того як рослина досягне висоти 20-25 см, верхівку потрібно прищипнути, що буде допомагати кращому розгалуженню куща.
5.50грн
Базилік декоративний карликовий Грецький 0,5 г
Неперевершений сорт карликового дрібно-листового базиліка. Формує компактні мініатюрні кущики кулястої форми, висотою до 30-35 см. Листя дрібне, насиченого зеленого кольору, ароматне, слабогостре на смак. Використовують у свіжому вигляді в салатах, а також як натуральний ароматизатор в кулінарії та при консервуванні. Сорт ідеально підходить для вирощування в горщиках.
6.50грн
Перець Аладін 0,1 г
Декоративний перець є оригінальною прикрасою кухонного підвіконня. Кімнатний перець любить світлі місця з провітрюванням; літом його можна винести на балкон або в сад на захищене місце.
6.50грн
Перець декоративний Голд Фінгер 0,1 г
Декоративний перець, ідеальний для культивування в горщиках на кухонних підвіконнях. Термін дозрівання 80-90 днів. Рослина не висока, 25-30 см, з букетним розташуванням яскравих плодів. В один час на кущу зростає 20-25 шт. Перці розміщені вертикально, мають конусоподібну форму і гладку блискучу поверхню. У технічній стиглості - зеленого кольору, а в біологічній - лимонного, середньою вагою 4-5 г і товщиною стінок 2-3 мм. Смак пікантно-гострий. Насіння висівають в лютому або першій половині березня в грунт і накривають склом або прозорою плівкою. Сходи починають з'являтися через 2-3 тижні при постійній температурі 24-28°С. Їх бажано постійно провітрювати. Пікірують паростки відразу в окремі контейнери в фазі 1-2 справжніх листки. Щоб посилити кустистість, перець рекомендується прищипувати над 15-17 вузлом. Навесні і влітку (коли температура не нижче 15 ° С) бажано розміщувати перець у саду на свіжому повітрі або на балконі. У період активного росту, перці добре поливають і обприскують. Під час зав'язування плодів, в воду бажано додавати комплексні легкорозчинні добрива. Завершують підживлення після їх дозрівання.
7.00грн
Фізаліс овочевий 0,5 г
Фізаліс овочевий представляє собою багаторічну трав'янисту рослину, яка виростає до 1 м у висоту і має прекрасні смакові якості. Це переважно теплолюбна рослина, тому не переносить заморозків.
3.50грн
Гарбуз декоративний Веселка 1 г
Вміст пакету: 1г Особливий сорт гарбуза із невеликими плодами, які привертають до себе увагу багатством забарвлень, форм та зберігають свою декоративність до наступного року. Ця ефектна рослина прекрасно підходить для створення оригінальних композицій в альтанках, при оформленні парканів, а також добре почувається при вирощуванні в горщиках. Краще росте на сонячних місцях. Зрілі плоди з твердою шкіркою збирають восени до заморозків. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 3-4 г - Глибина посіву: 2-5 см - Кількість рослин на 10 м²: 4-6 шт.
4.00грн
Капуста декоративна махрова
Листки крупні, часто дуже гофровані, білуваті, рожеві чи рожево-лілові, вкриті восковим нальотом. Світлолюбна, холодостійка декоративна культура. Добре росте на родючих ґрунтах. Використовують для бордюрів і групових посадок, Як прикраса для салатів. Висота рослини 30-40 см. Схема висаджування 50х60 см.
4.00грн
Баклажан Золотий Хлопчик 0,2 г
Декоративний баклажан. Висота 50 см. Висів на розсаду в лютому – березні. Насіння проростають через 8-12 днів. Віддає перевагу сонячним місцям з живильним ґрунтом. За допомогою цієї рослини Ви створите оригінальну композицію, насолоджуватися якою зможете всю зиму до весни.
4.50грн
Гарбуз декоративний Корона 1 г
Вміст пакету: 1г Особливий сорт гарбуза із невеликими плодами, які привертають до себе увагу багатством забарвлень, форм та зберігають свою декоративність до наступного року (плоди висихають). Ця унікальна рослина прекрасно підходить для прикраси альтанок, парканів, а також добре росте в горщиках. Вирощуйте на сонячному місці. Зрілі плоди з твердою шкіркою збирають восени до заморозків. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 3-4 г - Глибина посіву: 2-5 см - Кількість рослин на 10 м²: 4-6 шт.
6.00грн
Перець декоративний Оранж Вандер 0,1 г
Ранній (85-95 дн.) кімнатний перець, придатний для культивування в контейнерах на балконах, лоджіях, кухонних підвіконнях. Формує компактні плоди, що ростуть вертикально, конусоподібної форми. У технічній стиглості світло-зелені, а в біологічній - яскраво-оранжеві, вагою 4,5-5 г. Смак досить гострий, пікантний. Сорт цінується за щедре і довге плодоношення, ефектний зовнішній вигляд, є ідеальним для складання дизайнерських композицій. Насіння висівают в лютому і першій половині березня в грунт та накривають плівкою або склом. Перші сходи з'являються за температури 24-28°С через 2-3 тижні. Їх рекомендується систематично провітрювати. Пікірувати молоді перці слід у фазі 1-2 справжніх листочки відразу в окремі контейнери. Щоб поліпшити кустистість, перці прищипують над 15-17 вузлом. З початком весни (при температурі не нижче 15°С) можна переносити горщики з перцем в сад на добре огороджене від протягів місце або переставляти на лоджії або балкони. Під час активного росту, рослини слід добре поливати і обприскувати. Коли перші плоди будуть зав'язуватися, в воду для поливу краще додати комплексні легкорозчинні добрива. Припиняють підгодовування після їх дозрівання.
7.00грн
Акції
Декоративні овочі
овочі