Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Лікарські трави

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Аніс 0,3 г
Лікарська трав’яниста рослина висотою до 60 см. Цвіте з червня по вересень. Використовують дозрілі плоди аніса, які містять ефірне масло.
3.50грн
Любисток 0,1 г
Багаторічна рослина з прямим, порожнистим, циліндричним, угорі галузистим пагоном заввишки до 2-х метрів. Листки досить великі, блискучі, пірчасто-розсічені, зубчасті. Квітки дрібні, ясно-жовті, зібрані в складний зонтик. Цвіте в червні-серпні. Смак коренів пряний. Вся рослина має своєрідний запах що нагадує запах селери.
4.00грн
Пажитник 1 г
Однорічна пряно-лікарська рослина з родини Бобових, яка є незамінним атрибутом для приготування страв східної кухні. Рослина з інтенсивним запахом, висотою до 60 см, формує боби з гіркувато-ароматним насінням, багатим на залізо, білки, вітаміни А і С. Плоди достигають в кінці літа - на початку осені. Перемелене насіння використовують в суміші приправ (основний елемент порошку карі) для покращення якості готових овочевих, м’ясних, рибних страв та рису. Пагони використовують для приготування салатів. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 50-70 г - Глибина посіву: 1,5-2 см - Покращує смак готових страв - Високий вміст вітамінів - ВИСІВ: березень-квітень - УРОЖАЙ: серпень-жовтень
4.00грн
Ехіноцея пурпурна 0,1 г
Багаторічна рослина висотою 90-100 см з гарними пурпуровими квітами. Цвіте з липня по вересень біля 60 днів. Використовують як декоративну рослину окремими групами серед газонів а компанії з більш низькими багаторічниками, біля дерев. А також як лікарську рослину.
4.50грн
Меліса лікарська 0,1 г
Багаторічна трав'яниста рослина. Висів на розсаду з кінця березня до червня, висадка в ґрунт через 1,5 місяці після посіву по схемі 60x40 см. Меліса швидко розростається. Розмножують діленням куща раз в декілька років. Вирощують її задля листя, які при розтиранні пахнуть лимоном. Свіже нарізане листя добавляють в салат, рибні страви, компоти та ін. Відвар меліси використовують як засіб від застуди, сушене листя входить до складу духмяних сумішей.
4.50грн
Шавлія лікарська 0,3 г
Багаторічний напівчагарник сімейства губоцвітих (Labiatae), висотою до 1 м. Рослина має сильний духмяний запах. Корінь потужний, дерев'янистий. Стебла гіллясті, внизу дерев'янисті. Листки довгасті, навхрест супротивні.
4.50грн
Ромашка лікарська 0,5 г
Однорічна лікарська рослина, висотою 30-50 см. Вегетаційний період 60-70 днів. Висівають прямим посівом у відкритий ґрунт. Надземну частину рослин зрізають на заготовки в період масового цвітіння куща, сушать і зберігають у затіненому і провітреному приміщенні. Настій ромашки використовують як протизапальний, антисептичний, знеболюючий, потогінний, жовчогінний засіб.
5.00грн
Валеріана лікарська 0,1 г
Багаторічна трав’яниста рослина. Цвіте у травні - серпні. Висів весною або під зиму. Рослина любить родючі ґрунти
5.50грн
Звіробій звичайний 0,1 г
Багаторічна трав'яниста рослина роду Звіробойні. Багаторічна трав'яниста рослина. Кореневища і корені малорозгалужені, добре розвинені. Стебло прямостійне, у верхній третині супротивно розгалужене, заввишки до 80—90 см, циліндричне, з двома поздовжніми ребрами. Листки сидячі, супротивні, еліптичні або довгасто-яйцеподібні, цілокраї, з численними просвітчастими світлими й чорними залозками. Квітки п'ятичленні, золотаво-жовті, зібрані на верхівках стебел у широково-лотевидні або щиткоподібні суцвіття. Цвітіння — з червня до серпня, плодоносіння — з липня. Плоди — довгасто-яйцеподібні коробочки з дрібними темно-коричневими довгастими насінинами. Зустрічається на всій території України, крім високогір'я Карпат, у південних степових регіонах — рідше. Росте на луках, лісових галявинах і узліссях, лісосмугах, на пологих схилах лісів і ярів. Суцільних заростей не утворює, іноді росте окремими куртинами. Звіробій звичайний — одна з найвідоміших і найпопулярніших у народі лікарських рослин. 3 лікувальною метою використовують траву, яку заготовляють під час цвітіння. У ній містяться барвники (гіперицин, псевдогіперицин, антранол та ін.), до 10 % дубильних речовин, ефірна олія, флавонові глікозиди (гіперозид, рутин, кверцетин), вітамін С, каротин. Завдяки комплексу цих біологічно активних речовин препарати звіробою чинять в'яжучу, дезинфекційну, протизапальну, кровоспинну дію.
5.50грн
Нагідки лікарські 0,3 г
Холодостійкий багаторічник з приємним ароматом. Препарати на основі лаванди діють як антисептичний та спазмологічний засіб.
5.50грн
М'ята лікарська 0,05 г
Багаторічна кущова ефіроолійна рослина з родини Губоцвітих, з повзучим корінням, прямостоячим гіллястим, чотиригранним стеблом і горизонтальними розлогими пагонами, висотою до 45см. Квітує у липні—вересні.
7.00грн
Алтея лікарська 0,1 г
Багаторічна трав'яниста рослина. Має широке вертикальне кореневище з простими, рідше галузистими жовто-бурими коренями, які досягають 50 см довжини. З кореневища виходять кілька прямостоячих сірувато-зелених, угорі короткогалузистих стебел заввишки близько 1 м з листками і блідо-рожевими квітками, розміщеними по кілька штук у пазухах верхніх листків. Листки черешкові. З обох боків сірувато-зелені. Препарати алтеї (порошок, водний настій, рідкий екстракт, сироп) використовують як протизапальний, обволікаючий і відхаркувальний засіб при катаральних станах дихальних шляхів, а також при гострих гастритах і ентероколітах. Вона входить також до складу грудного збору.
9.50грн
М'ята перцева Спермінт 0,1 г
Багаторічна кущова ефіроолійна рослина з родини Губоцвітих, з повзучим корінням, прямостоячим гіллястим, чотиригранним стеблом і горизонтальними розлогими пагонами, висотою до 45см. Квітує у липні—вересні.
12.00грн
Стевія 20 шт
Стевія - невисока (до 30-40 см) трав'яниста рослина. Другу назву - медова трава, яке вона отримала завдяки солодкому смаку. До складу стевії входять різні мінеральні сполуки, вітаміни, ефірні олії, амінокислоти, пектини.
53.00грн
Меліса Лимонний бальзам 0,5 г
Багаторічна трав’яниста рослина. Висів на розсаду з кінця березня до червня, висадка в грунт через 1,5 місяці після посіву по схемі 60х40 см. Меліса швидко розростається. Розмножують діленням куща раз в декілька років.
3.00грн
Акції
Лікарські трави