Фільтр
Сорт
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Декоративні

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Троянда плетиста Фемелі Вайт
Аромат: слабкий Цвітіння: двічі в сезон Колір: білий Висота: 240-450 см Розмір квітки: 5-7 см Стійкість до борошнистої роси: сильна Стійкість до чорної плямистості: сильна Білі, плоскі, чашоподібні, середньо-махрові (25-35 пелюсток, в повному розпуску показують серединку) квітки, з м'яким ароматом, в численних суцвіттях. Кущ зі світло-зеленим, глянсовим листям. Кущ сильнорослий з густим різноманіттям пагонів. Дорослі кущі мають хорошу закруглену форму з рівномірною овальною короною. Висота куща 240-450 см. Троянда стійка до хвороб і шкідників і показує хорошу стійкість до морозів. Крім того, квіти стійкі до дощів. Дуже часто висаджується в якості живої огорожі і в змішаних посадках. Цвіте перший раз протягом 30 днів, друге цвітіння ближче до осені.
76.00грн
Троянда плетиста Фемелі Пінк
Аромат: середній Цвітіння: двічі в сезон Колір: насичено-рожевий Висота: 300-500 см Розмір квітки: 6-7 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Троянда відноситься до дуже хороших плетистих троянд з численними квітками. Пагони можуть досягати в довжину 5 метрів. При цьому форма куща зберігається пишна. Висота 300-500 см. Листя темно-зeлeнe, блискучe. Квітки насичено-рожеві, напівмахрові (9-16 пелюсток) з золотисто-жовтими тичинками, пласкою, відкритої форми в великих суцвіттях, мають ніжний і тонкий аромат. Квіти можуть досягати в діаметрі 6-7 см. Час цвітіння: з червня по жовтень. Умови вирощування: Як і більшість троянд дуже любить сонячні місця і часті поливи. Сорт досить витривалий до морозів і стійкий до хвороб і шкідників.
76.00грн
Троянда поліантова Авеню Єллоу
Аромат: сильний Цвітіння: двічі в сезон Колір: ніжно-жовтий Висота: 90-100 см Розмір квітки: 9-10 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Це зимостійка і прекрасна троянда досі заслужено популярна у Великобританії і північній Європі. Цвітіння починається рано і триває до осені. Аромат насичений, фруктовий. Квітки вигорають від яскраво-жовтого кольору до лимонного. Квітки напівмахрові. З'являються в кистях середнього розміру, а кущі з товстими, жорсткими, колючими пагонами. Квітки стійкі до дощу. Листя велике, темно-зелене, стійке до захворювань.
81.00грн
Троянда поліантова Авеню Ред
Аромат: сильний Цвітіння: безперервне Колір: червоний Розмір квітки: 7-8 см Стійкість до борошнистої роси: слабка Стійкість до чорної плямистості: слабка Криваво-червоні, ароматні квітки популярні і актуальні вже десятки років. Квітки з'являються в кистях по 3-15 шт, і дуже добре тримають колір, так що кущ здається постійно покритим квітками. Кущ покритий дрібним темним листям, компактний і акуратний, покритий квітками по всій поверхні, як у сучасних грунтопокривних троянд. Потребує профілактики від борошнистої роси
81.00грн
Троянда чайно-гібридна Соло Вайт
Аромат: сильний Цвітіння: двічі в сезон Колір: білий Висота: 80-100 см Розмір квітки: 7-8 см Стійкість до борошнистої роси: сильна Стійкість до чорної плямистості: сильна
83.00грн
Троянда чайно-гібридна Соло Оранж
Аромат: середній Цвітіння: двічі у сезон Колір: помаранчевий Висота: 80-90 см Розмір квітки: 8-9 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Характерною особливістю троянд даного сорту є характерний закручений центр квітки. Троянда має ніжний ледве вітчутний аромат. Як правило, квітка має близько 40 пелюсток, забарвлених в насичений помаранчевий, перехідний в червоний колір. Кущ сильнорослий, витягнутий, прямостоячий, з темно-зеленим листям, стійкої до захворювань. Квітки стоять у вазі до 14 днів.
83.00грн
Троянда чайно-гібридна Соло Пінк
Аромат: слабкий Цвітіння: двічі в сезон Колір: рожевий Розмір квітки: 7-8 см Висота: до 100 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Троянди мають дуже ніжне забарвлення і майже невловимий аромат. Помірний аромат. Квітки середні, махрові (35-40 пелюсток), в малих кистях. Їх краса підкорює з першого погляду, але щоб продовжити життя квіток і зробити їх цвітіння пишним і тривалим, потрібно проводити профілактику і ретельно доглядати за квітками. За ретельний догляд троянди відплатять вам своїм інтенсивним цвітінням. Цей сорт добре підходить для вирощування на садових клумбах.
83.00грн
Троянда чайно-гібридна Соло Ред
Аромат: сильний Цвітіння: двічі у сезон Колір: криваво-червоний Висота: 120-130 см Розмір квітки: 12-13 см Стійкість до борошнистої роси: сильна Стійкість до чорної плямистості: сильна Існує думка, що дана червона чайно-гібридна троянда - одна з кращих серед виведених в останні десятиліття ХХ стол. Вважається, що вона без недоліків. Квітки великі, ідеальної форми, красивого, глибокого насичено-червоного забарвлення, не вигорають і, майже не страждають від дощу.
83.00грн
Троянда чайно-гібридна Терракота
Аромат: слабкий Цвітіння: двічі в сезон Колір: оранжево-червоний Висота: 90-100 см Оранжево-червоні бутони, розкриваються у великі (12-14 см в діаметрі) квітки цегляно-червоного кольору, на пагонах - в основному поодинокі. Аромату немає. Кущ прямостоячий, молоді пагони світло-зелені з червонувато-коричневим відтінком. Доросла деревина середньо-зеленого кольору, шипів - помірна кількість (зелено-червоні на молодих пагонах і жовто-зелені - на дорослому деревині). Листя щільна, напівглянсова. Рясне цвітіння. Гарна стійкість до хвороб.
102.50грн
Троянда чайно-гібридна Аваланж
Чайно-гібридний сорт. Чисто біла, дуже велика, келихоподібна троянда. Бокал правильної форми (висота 5-6см). Лист темно-зелений. Висота куща 100-120 см. Має слабкий аромат, цвіте двічі у сезон.
103.00грн
Троянда чайно-гібридна Верано
Аромат: середній Цвітіння: двічі в сезон Колір: помаранчево-жовтий Висота: 90-110 см Дуже яскрава чайногібрідная троянда. Кущ прямостоячий, висотою 90-110см. Квітка діаметром 10-12 см, насиченого оражевого кольору, зворотня сторона пелюсток має матово-білий відтінок. Бутон бокаловидной форми, дуже щільний (має 26-40 пелюсток), при розкритті серединку не показує. Квіти з'являються на кінцях пагонів по одному на протязі всього сезону. Використовується у флористиці.
103.00грн
Троянда чайно-гібридна Крейзі Фешн
Аромат: сильний Цвітіння: двічі в сезон Колір: смугастий, фуксієво-рожевий Висота: 90-100 см Квітки великі, густо-махрові (50-60 пелюсток) з прекрасним поєднанням кольорів: фуксіево-рожевий з білими смужками. Кущ потужний з прямостоячими пагони, висота рослини 90-100 см, лист великий, темно-зелений, глянсовий, щільний. Аромат має насичений солодким фруктовим ароматом.
103.00грн
Троянда чайно-гібридна Куїн оф Інгланд
Аромат: середній Цвітіння: двічі у сезон Колір: рожевий Висота: 100-150 см Комерційна назва: queen of england, queen elizabeth Вид упаковки: garden queen Розмір квітки: 10-11 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Квітки теплого ніжно-рожевого кольору, не дуже махрові. В жаркому кліматі вигорають до ніжно-рожевих, але в помірному кліматі добре тримають забарвлення. Квітки за формою нагадують чайно-гібридні троянди, але зазвичай з'являються у великих кистях по 3-15 шт, завдяки чому Queen Elisabeth називають засновницею нового класу троянд - грандіфлора. Хоча за межами США цей клас офіційно не визнають, Queen Elisabeth все ж є однією з кращих його представниць.
103.00грн
Троянда чайно-гібридна Ландора
Аромат: сильний Цвітіння: двічі у сезон Колір: жовтий Висота: 80-100 см Інші назви: landora, sunblest Вид упаковки: minimotte Розмір квітки: 9-10 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Це одна з кращих жовтих троянд. Квітки гарної форми, глибокого жовтого кольору, складаються з 38 загострених пелюсток. Квіти з легким ароматом досягає 10 см в діаметрі, забарвлення дуже привабливе на всіх стадіях розпуску. Пагони середньої довжини. Квіти довго не в'януть. Кущ високий, стійкий до хвороб, листя блідо-зелене, блискуче. Стійкість до хвороб хороша для жовтої троянди, але можлива поява чорної плямистості.
103.00грн
Акції
Декоративні
декоративні