Фільтр
Сорт
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Декоративні

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Троянда Кордес Лайонс Роуз
Аромат: сильний Цвітіння: двічі в сезон Колір: кремовий, рожево-абрикосовий Розмір квітки: 7-8 см Висота: 60-70 см Комерційна назва: Lions Rose Вид упаковки: Rustique Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: сильна Лайонс Роуз - цю елегантну троянду відносять до серії «казкових троянд» (Marchen Rosen). Густомахрові невеликі квітки в напіврозпуску мають вершково-жовтий центр, а розпустившись повністю, стають кремово-білими. Листя щільне, темно-зелене, блискуче. Кущі розлогі, висотою близько 60 см. Ідеально підходить для масивів, а також для посадки невеликими групами.
0.00грн
Троянда Кордес Роткапчен
Аромат: сильний Цвітіння: двічі в сезон Колір: червоний Розмір квітки: 6-7 см Висота: 60-70 см Комерційна назва: Rotkappchen Вид упаковки: Rustique Стійкість до борошнистої роси: сильна Стійкість до чорної плямистості: сильна Стійкість до дощу: сильна Флорібунда з густомахровими ностальгічними квітками темно-червоного кольору. Прекрасно зберігає забарвлення. Кущ густий, широкорозгалуженний. Цвітіння хвилями протягом сезону. Квітки на пагонах як одиночні, так і в невеликих суцвіттях, розеткоподібні. М'який аромат. Кущ середній, добре розгалужений, глянцеве, середньо-зелене, шкірясте листя.
0.00грн
Троянда плетиста Сімпаті
Аромат: слабкий Цвітіння: двічі у сезон Колір: червоний Висота: 300-350 см Інші назви: sympathy Комерційна назва: red apollo Вид упаковки: garden queen Розмір квітки: 9-10 см Стійкість до борошнистої роси: сильна Стійкість до чорної плямистості: сильна Квіти з'являються в суцвіттях по 3-10 шт, рясне перше цвітіння змінюється серією менш рясних хвиль. Квіти добре витримують дощ і вітер. Кущ гіллястий, стрімко росте (досягає 3-5м), листя блискуче, яскраво-зелене, стійке до захворювань. Квіти мають форму чайно-гібридних троянд, махрові, в невеликих суцвіття, цвітіння дуже рясне.
0.00грн
Троянда поліантова Лілі Марлен
Висота рослини: 60-80 см Розмір квітки: 7-8 см Колір: червоний Тип упаковки: Закрита коренева система ЛІЛІ МАРЛЕН. Відноситься до групи троянд патіо. З´явилася в Німеччині в 1959 році. Автор сорту Р. Кордес (Reimer Kordes) зареєстрував його під ім´ям KORlima. Квітка цієї троянди складається з 17-25 пелюсток, його діаметр становить 7 см. Майже чорні бутони розкриваються в бархатисті світло-рожеві квітки, яким дарма дощ і жарке сонце. У цієї троянди репутація надійної та морозостійкої. Кожен окремо взятий квітка не відрізняється особливою красою, але загальний ефект червоних квіток па тлі мідної листя чудовий.
0.00грн
Троянда флорібунда Артур Белл
Аромат: сильний Цвітіння: двічі у сезон Колір: жовтий Висота: 90-100 см Інші назви: Arthur Bell Вид упаковки: garden queen Розмір квітки: 9-10 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Дана троянда зимостійка, досі заслужено популярна у Великобританії і північній Європі. Аромат насичений, фруктовий. Колір квіток змінюютья спочатку вони чудесного яскраво-жовтого кольору, але поступово стають лимонними і кремовими. Квіти пишні (біля 20 пелюсток) та дуже запашні. Утворює високий кущ з густим листям, квітки великі, стійкі до непогоди. За інтенсивністю аромату у неї мало суперників серед Флорибунда. Стійкість до чорної плямистості та борошнистої роси хороша. Цвітіння починається рано і триває до осені.
0.00грн
Троянда чайно-гібридна Анжеліка
Аромат: середній Цвітіння: двічі у сезон Колір: помаранчевий Висота: 80-90 см Інші назви: angelique Комерційна назва: orange peace Вид упаковки: minimotte Розмір квітки: 8-9 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Характерною особливістю троянд даного сорту є характерний закручений центр квітки. Троянда Анжеліка (Angelique) має ніжний ледве вітчутний аромат. Як правило, квітка має близько 40 пелюсток, забарвлених в насичений помаранчевий, перехідний в червоний колір. Троянда вперше була представлена в 1985 році. Кущ сильнорослий, витягнутий, прямостоячий, з темно-зеленим листям, стійкої до захворювань. Квітки стоять у вазі до 14 днів.
0.00грн
Троянда чайно-гібридна Ландора
Аромат: сильний Цвітіння: двічі у сезон Колір: жовтий Висота: 80-100 см Інші назви: landora, sunblest Вид упаковки: minimotte Розмір квітки: 9-10 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Це одна з кращих жовтих троянд. Квітки гарної форми, глибокого жовтого кольору, складаються з 38 загострених пелюсток. Квіти з легким ароматом досягає 10 см в діаметрі, забарвлення дуже привабливе на всіх стадіях розпуску. Пагони середньої довжини. Квіти довго не в'януть. Кущ високий, стійкий до хвороб, листя блідо-зелене, блискуче. Стійкість до хвороб хороша для жовтої троянди, але можлива поява чорної плямистості.
0.00грн
Троянда чайно-гібридна Уайт Сімфоні
Аромат: середній Цвітіння: двічі в сезон Колір білий Розмір квітки: 8-10 см Висота: 80-110 см Інші назви: White Symphony Вид упаковки: garden queen Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Великі, білі, густо-махрові квітки, в невеликих суцвіттях. Кущ вертикальний, з матовим, середньо-зеленим листям.
0.00грн
Троянда чайно-гібридна Роял Вільямс
Роял Вільямс (Royal Williams) - існує думка, що дана червона чайно-гібридна троянда - одна з кращих серед виведених в останні десятиліття ХХ століття. Вважається, що вона без недоліків. Квітки великі, ідеальної форми, красивого, глибокого насичено-червоного забарвлення, не вигорають і, майже не страждають від дощу. Коли до в'янення квітки залишаються кілька останніх днів, забарвлення тьмяніє, бутони стають менш привабливими, з'являється блакитно-червоний відлив. Аромат Сильний Вид упаковки Minimotte Висота 120-130 см Група Чайно-гібридні Колір Криваво-червоний Розмір квітки 12-13 см Стійкість до борошнистої роси Сильна Стійкість до чорної плямистості Сильна Торгова марка Декоплант, Україна Цвітіння Двічі у сезон
42.20грн
Троянда плетиста Пінк Мушімара
Аромат: легкий, ніжний Цвітіння: двічі в сезон Колір: рожевий Висота: до 400 см Комерційна назва: Pink Musimara Вид упаковки: garden queen Стійкість до дощу: висока Pink Musimara - шикарна пишна троянда. Великоквітковий клаймер, квітки рожеві по 17-25 пелюсток з легким запахом. Цвітіння рясне. Кількість стебел на квітці - один. Виведена невідомим датським оригінатором.
52.50грн
Троянда чайно-гібридна Вівальді
Аромат: сильний Цвітіння: двічі у сезон Колір: ніжно-рожевий Висота: 90-130 см Інші назви: vivaldi Вид упаковки: garden queen Розмір квітки: 8-10 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня У троянд Vivaldi немає запаху, а їх забарвлення дуже ніжне. Але ці квіти відрізняються своєю витонченою формою і великими розмірами. Трояндочки чудово тримають і форму, і колір.
54.75грн
Акції
Декоративні
декоративні