Фільтр
Вид
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Ягідні

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Полуниця Джолі 1 шт.
Полуниця Джолі новий середньо-ранній сорт виведений в Італії. Врожайність висока. Ягоди красиві, яскраво-червоного кольору, конічної форми, однорідні, великі від 22 до 35 гр. М'якоть соковита, щільна, червона, відмінного десертного смаку. Ягоди споживають як у свіжому вигляді, так і відмінно підходять для заготівок. Кущ сильний, прямостояче, не розкидистий, з міцними квітконіжками. Коренева система добре розвинена, що дає рослинам високу пластичність. Стійкість до хвороб висока. Зимостійкість висока.
4.50грн
Полуниця Альбіон 1 шт.
Альбіон. Сорт безперервного плодоношення (ремонтантний), плодоносить з весни до перших заморозків. Перевагою даного сорту це ягоди виняткової якості, великі, добре зберігаються, красиво транспортуються і головне відмінний смак. До всього цього ягоди мають правильну форму. Сорт характеризується стійкістю до борошнистої роси і плодової гнилі. При сприятливих умов кущі сильні, добре розвинені, листя великі, ягоди тримаються на стеблі не торкаючись землі.
15.00грн
Малина Молінг Проміс
Англійський сорт. На Україні районований з 1977 р. у Київській області, але через недостатню зимостійкість не знайшов значного поширення. Кущ сильнорослий, з довгими (2,2—2,5 м) звисаючими стеблами. Відзначається інтенсивним пагоноутворенням, не-ремонтантний сорт. Однорічні пагони у нього сильні, товсті, жовтувато-бурі, неопушені, без воскового нальоту, дуже шипуваті. Шипи червоно-фіолетові, короткі, потовщені біля основи. Плоди великі (середня маса 3,5 г, перших — 5— 6 г), однакової величини, яскраво-червоні, округло-конічні, посереднього смаку, з слабо вираженим ароматом. Кістянки великі, слабоскріплені. Достигають в середині сезону. Середня врожайність 70—75 ц/га. Сорт недостатньо стійкий проти грибних і вірусних хвороб.
22.20грн
Смородина Санюта
Смородина Санюта чорна - середньостиглий сорт чорної смородини інтенсивного типу селекції. Дозріває в середні строки, придатний для повної механізації вирощування і збирання врожаю. Відрізняється високою, стабільною врожайністю, комплексною стійкістю до грибних хвороб, посухостійкістю. Сорт Санюта не вимогливий до умов вирощування. Кущ середньорослий, напіврозкидистий, акуратний, красивий. Пагони товсті, з укороченими міжвузлями. Кисті короткі, густо розміщені, 2-3 на рубець, від чого плодоносні пагони нагадують качан. Ягоди одномірні, масою, до 3 -5 грам, чорні, блискучі. Шкірочка міцна, але не груба, еластична, з сухим відривом. М'якоть кисло-солодка, помірно ароматна. Ягоди сорту Санюта дозрівають дружно, практично одночасно. Характеристика: чагарник середньорослий, напіврозкидистий, акуратний, красивий. Відрізняється високою, стабільною врожайністю, комплексною стійкістю до грибних хвороб, посухостійкістю. Плоди: ягоди чорні, блискучі, 3-5 г, кисло-солодкі, помірно ароматні. Стійкість до захворювань: висока. Зимостійкість: висока.
24.00грн
Смородина Казкова
Чорна смородина Казкова Смак в балах - десертний 4,7 бала Ягоди - 3-4 г, сухий відрив Терміни дозрівання - середньо-пізній Висота куща - 1,2 м, середньорозкидистий Урожайність - висока, дружне дозрівання ягід Стійкість - посухостійка Кущі напіврозкидисті, сильнорослі з потужними пагонами. Ягоди у смородини Казкова великі, масою 3-4 г блискучі, округлої форми з приємним кисло-солодким смаком. Сорт Казкова порадує вас високим, стабільним урожаєм.
24.50грн
Смородина Титанія
Смородина чорна середньостигла Титанія, саджанець. Ягоди округлої форми, чорні з легким блиском і винно-солодкого смаку, середні масою 2,5-3,5 г. Характеризується середньої товщини ніжною шкіркою. Відмінний засіб для наповнення організму вітамінами. Кущ: прямостоячий кущ підведеною форми Збір врожаю: початок липня Коренева система: широка Урожайність: висока Період посадки: Один з оптимальних періодів висадки в субстрат є весняний і осінній період. Знаходиться в контейнері, а це означає що відсоток приживлюваності збільшений і період посадки можна робити в теплу пору року. Особливості: Чудовий товарний вигляд. Середньо адаптований у нашому кліматичному поясі. Резистентний до бактеріальних і грибкових захворювань. Нормальна транспортабельність, середня тривалість терміну зберігання плодів у відповідних умовах. Країна вирощування: Україна
24.50грн
Малина Жовтий гігант
Бренд: Dekoplant Вигляд саджанця: в пакеті з субстратом Вирощено: Україна Термін дозрівання: средньоранній Особливість запилення: самоплідний Розмір: 15-25 см Малина Жовтий Гігант, саджанець 15-25 см. Даний сорт малини порадує дуже великими і смачними ягодами. Жовта малина не викликає алергії, її сміливо можна давати маленьким дітям, а також алергікам. Характеристика сорту. Кущ стрункий, високий, не розлогий, середня висота куща - два метри. На пагонах є шипи середнього розміру. Ягоди. Термін дозрівання - середньо-ранній. Урожайність досить висока, Ви зможете зібрати 10 т / га. Ягоди дуже великого розміру. Вражають незвичайним для малини жовтим кольором. Урожай можна зібрати в першій половині липня. Смак. Ягоди дуже приємні на смак, десертні, ароматні. М'якоть м'яка. Ягоди цього сорту погано переносять транспортування. Найчастіше використовують для домашнього вжитку, а не на продаж. Любов до сонця. На яскравому сонці даний сорт малини не садять, найкраще вибрати ділянку в півтіні. Вибір грунту. Підходять універсальні садові грунти. Зимовий період. Малину вкривають тільки в дуже холодні зими. Може витримати температури до мінус 28 градусів. Переваги сорту. Хороший урожай, дуже великі і смачні ягоди, можна вживати маленьким дітям і алергікам
24.75грн
Малина Глен Файн
Глен Файн / Glen Fyne - середньоранній сорт літньої малини Шотландської селекції. У 2009 році визнаний кращим літнім сортом в Англії. Сорт дає вихід на великий відсоток ягід класу Extra. Має імунітет до хвороб, які переносять комахи. Як і його попередник Глен Ампл дуже легкий в вирощуванні. Рослина середньої сили зростання, рослина формує високі, сильні пагони практично без колючок і з досить короткими міжвузлями. Ягода Глен Файн велика, масою 7-12 г, відмінного смаку, не розпадається, яскраво-червоного кольору, середньо-великого розміру, конічної форми з добре з'єднаними кістянками рівномірного розміру. Смак дуже приємний, десертний з характерним малиновим ароматом. Транспортабельність і лежкість хороша. Сорт Глен Файн може використовуватися для ринку свіжої продукції.
26.65грн
Малина Туламін
Аромат: сильний Цвітіння: двічі у сезон Колір: червоний Висота: високий Період дозрівання: середньопізній Маса ягоди: 5-7 г Урожайність: 5-6 кг з куща Особливості: високотранспортабельний Вид упаковки: minimotte; pico bello; garden queen Туламін - пізньостиглий сорт канадської селекції (Ванкувер). Ягоди великі (5-7 г), подовжено-конічної форми, щільні, з блиском. Сорт високоврожайний, плодоношення перекривається з початком плодоношення осінніх сортів. Завдяки великому розміру ягід та подовженому періоду плодоношення (до 50 днів). Сорт прекрасно підходить для вирощування на «свіжий ринок» і використовується в технологіях закритого грунту.
26.65грн
Порічка Улюблена
Розмір ягід: 1-1,7г Смак: кисло-солодкий. Стійкість до зими: висока. Кущ: середньорозлогий. Особливості упаковки: саджанці з відкритим коренем упаковуються за досконалою голландською технологією в спеціальній субстрат, який утримує вологу і дозволяє зберігати рослини до посадки досить тривалий час. При цьому коренева система знаходиться в оптимальних умовах і, при висадці, не вимагає значного часу для регенерації. Характеристика:дозрівають ягоди одночасно, довго тримаються на кущах, не обсипаючись. Придатні для вжитку в свіжому вигляді, заморожування, різних видів техпереработки (соки, віноматеріали, желе). Відрізняється високою врожайністю, комплексною стійкістю до борошнистої роси, антракнозу, септоріазу. Добре личить як для промислової і любительської культури..
26.80грн
Порічка Роднеус
Роднеус - кущ 1,5-2,5 м з потужною кореневою системою. Ягоди різної величини (діаметром до 1,5 см), округлої форми, темно-червоні. Плодоносить у липні. Кущ плодоносить 20-25 років, кращі врожаї дає до 10 років. Сорт досить зимостійкий і посухостійкий, високоврожайний, стійкий до брунькового кліща і махровості. Може рости на різних грунтах.
26.85грн
Малина Лячка
Малина 'Ляшка' (Лячка) є однією з найбільш ранніх сортів малини червоної. Свою популярність придбала не тільки через смачних ягід, а й високу стійкість до морозу і хвороб. Однак, за нею потрібно трохи більше догляду, ніж за сортами, плодоносними на однорічних пагонах. ОПИС 'Ляшка' відноситься до групи малини, плодоносному на дворічних пагонах. Характеризується досить сильним ростом - стебла довгі, до 1,8 м, покриті маленькими, але досить численними шипами, верхівки зігнуті. Великі, порослі ніжним пушком, темно-червоні плоди 'Ляшки' мають подовжену, циліндричну форму. Дозрівають в кінці червня або початку липня, а при сприятливих погодних умовах перші ягоди малини можна зібрати вже на другому тижні червня. Завдяки своїй пружності ягоди цього сорту дуже добре переносять транспортування і мають тривалий термін зберігання зібраного врожаю.
27.00грн
Смородина Вернісаж
Сорт Вернісаж середньостиглий інтенсивний сорт селекції отриманий від схрещування в 1985 р сортів Клусоновська та Тритон. Стійкий до борошнистої роси, антракнозу, стовбчатої іржі, брунькового кліща і листової галиці. Селекціонери К.Н.Копань, В.П.Копань. Сорт відрізняється високою, стабільною врожайністю, самоплодністю, підвищеною посухостійкістю. Кущ високий, напіврозкидистий. Пагони довгі, середньої товщини. Кисті середні, густі, по 1-3 на рубець. Ягоди одномірні, середньою масою 1,6 г, великі 1,8-2,2 г, округло-овальні, чорні, блискучі. Шкірочка міцна, з сухим відривом. М'якоть зеленувато-коричнева, помірно ароматна, кисло-солодка (4,0-4,25 бали). Дозрівають в середні строки, практично одночасно. Ягоди можуть споживатися у свіжому вигляді і використовуються на заморожування, але особливо цінний цей сорт для приготування високоякісних продуктів переробки - соків, виноматеріалів і особливо високовітамінних, дуже густого по консистенції желе. Придатний для механізації вирощування і збирання врожаю, з обмеженим використанням фунгіцидів.
27.00грн
Смородина Сокровіще
Колір: чорний Період дозрівання: ранній Маса ягоди: 1,6-2,1 г Початок плодоношення: на 2-3 рік Урожайність: висока Кущ: середньорослий, середньої густини Чорна смородина "Сокровіще" - відмінний сорт раннього строку дозрівання чорної смородини. Славиться стабільної високої врожайність, відмінною зимостійкістю, хороший смаком ягід і стійкістю до хвороб. Плоди середнього розміру, до 1,6 - 2,1 грам, овальні, одномірні. Ягоди на вид слабоблискучі, чорні. Мають міцну, але не товсту, еластичною шкіркою, із сухим відривом, з великою кількістю дрібного насіння. М'якоть ягоди - приємна, кисло-солодка, помірно ароматна.
27.00грн
Смородина Тритон
Період дозрівання: середньопізній Маса ягоди: 1,2-1,3 г Урожайність: 3,0-3,8 кг з куща Особливості: морозостійкий, стійкий до борошнистої роси Вид упаковки: minimotte; pico bello; garden queen Виведений в Швеції від схрещування сорту Алтайська десертна з формою R1-1800. Кущ високорослий, слаборозскидистий. Пагони світло-коричневі, середньої товщини, слабо вигнуті, неопушені. Листя середнє за величиною, зелене, зморшкувате, злегка складене по центральній жилці. Кисті поодинокі, дуговидно вигнуті, довжиною 7,7-12,5 см, несуть 5-9 (до 13) ягід. Ягоди масою 0,8-0,9 г, чорні, округлі, з неопадаючою або напівопадаючею чашечкою. М'якоть солодко-кислого смаку. Відрив сухий. Ягоди універсального призначення. У плодоношення вступає на 3-й рік після посадки. Цвітіння в середині травня, ягоди достигають у середині липня. Високосамоплідний сорт (50,5%). Морозостійкість гілок і змішаних бруньок висока. Продуктивність щорічна, хороша - 3 кг ягід з куща. Ягоди хорошої якості, підходять для продажу у свіжому вигляді та консервної переробки. Сорт може вирощуватися в усіх областях, придатних для посадки чорної смородини, на невеликих ділянках і на великих плантаціях. Стійкий до борошнистої роси. Придатний для механізованого збирання врожаю.
27.00грн
Акції
Ягідні
ягідні