Фільтр
Вид
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Плодові

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Саджанець яблуні Дискавері
Яблуня Діскавері – середньо росле дерево з широко пірамідальною кроною, що відрізняється скороплідністю і регулярним рясним плодоношенням. Термін дозрівання: літній ( середина серпня). Плоди: середні за розмірами, насиченого малиново-червоного кольору з дрібненькими білими цятками. М’якоть дуже соковита і досить солодка. Маса одного сягає 130-150 г. Сорт високо урожайний, високо транспортабельний та стійкий до найпоширеніших хвороб. Яблука їдять свіжими та консервують. Також смачна сушка з «Діскавері» .
78.00грн
Саджанець яблуні Кортланд
Пізньоосінній сорт американської селекції. Плоди зеленувато-жовті з червоним смугастим рум'янцем, округлі, масою від 100 до 150 грамів. М'якоть біла з рожевим відтінком краю, кисло-солодка, соковита. Збір урожаю проводять з кінця вересня до середини жовтня. Плоди чудово зберігаються в прохолодному місці до квітня. Сорт цінується за високі смакові якості плодів, гарну лежкість, стійкість до хвороб.
78.00грн
Саджанець яблуні Супер Чіф
Привабливий комерційний сорт з групи «Делішес». Цвіте в середні строки. Дерева середньорослі. Плоди середні і великі (вагою від 200 г і вище), усічено-конічної форми. М'якуш світло-кремовий, малосочний, щільний, кислувато-солодкий, з приємним і сильним сортовим ароматом. Поверхня вкрита густим, напівпрозорим захисним воском. Урожайність висока. Стійкість до парші та плодожерки середня. Стійкий проти борошнистої роси. Зимостійкість і посухостійкість середня. Скороплідний, вступає в плодоношення на другий рік. Зберігається 7-8 месяцев.
78.00грн
Саджанець сливи Кабардинська рання
Рання Висота 120-180 см Підщепа – алича.
104.00грн
Саджанець вишні сорту Ксенія
Сорт середнього строку достигання Походження: елітна форма Д 38-31 (Норд Стар х Валерій Чкалов), вільне запилення Автори: Л.І. Тараненко, О.А. Кіщак, В.В. Ярушников. До Державного реєстру сортів рослин внесений у 2012 році. Рекомендований для вирощування в зонах Лісостепу та Степу. Стійкий до кокомікозу та моніліозу. Зимо- та посухостійкий. Дерево середньої або вище середньої сили росту, з кулястою середньо розгалуженою кроною. Плодоносить на букетних гілочках і приростах попереднього року. Вступає в пору плодоношення на третій рік після садіння. Самобезплідний. Кращі запилювачі: Любська, Норд Стар, сорти черешні Дончанка, Ніжність. Урожайність: 12-15 т/га при схемі садіння 5 × 3 м на підщепі антипка. Плоди великі (7-8 г), округло-плескатої форми, темно-червоні, відрив від плодоніжки напівсухий. Кісточка середнього розміру, від м’якоті відокремлюється добре. М’якоть темно-червона, відносно щільна, соковита, відмінного кислувато-солодкого смаку, без надлишку кислоти (8,7 бала). Знімальна стиглість настає у третій декаді червня. Використання універсальне.
137.00грн
Саджанець вишні сорту Лутовка
Самоплідний сорт вишні. Дуже поширений у промислових садах через високу врожайність, стабільне плодоношення та невибагливість. Період цвітіння квітень-травень. Дерево починає родити на 3-4 рік у липні, крона вільна, з часом стає похилою, у висоту досягає 5м. Ягода вагою біля 4г., при повному достиганні темно-червона, соковита та кисло-солодка на смак, кісточка відділяється добре. Стійкість до хвороб вище середньої, зимостійкість висока. Рекомендується садити вишню на сонячних ділянках, захищених від вітрів. Грунти бажано піщано-суглинисті, помірно родючі та вологі, кислотність 6,7-7,2. Для стимулювання плодоношення рекомендують щорічну обрізку гілок навесні. Полив помірний.
137.00грн
Саджанець черешні Бігаро Бурлат
Дерево черешні Бігаро Бурлат середньоросле з округлою густою кроною. Скелетні гілки світло-коричневі, з часто розташованими на корі чечевичками. Пагони злегка зігнуті, світло-коричневі. Плоди цієї черешні середньою масою 7,5 гр, плоско-округлі, при повному достиганні, чорно-червоні, з чітко вираженою лінією черевного шва, сік темно-червоний. М'якоть черешні темно-червона, середньої щільності, містить сухих речовин - 14,7%, цукрів - 11,2%, вільних кислот - 0,6%, аскорбінової кислоти - 6 мг на 100 г сирої маси. Кісточка добре відділяється від м'якоті, становить 6,3% від загальної маси плоду. Плодоніжка 35-40 мм, прикріплена до плоду міцно. Це хороший ранній промисловий сорт черешні, який характеризується хорошими товарними і смаковими якостями плодів у поєднанні з щільною м'якоттю. Плоди призначені головним чином для споживання у свіжому вигляді, але придатні також для консервування. Сорт черешні Бігаро Бурлат придатний для транспортування. Черешня починає плодоносити на 4-5 рік. Цвітіння і дозрівання плодів ранні,1 декада червня. Зимостійкість середня, квіткові бруньки підмерзають у морозні зими. Сорт стійкий до грибових хвороб і сприйнятливий до розтріскування плодів після дощу. Дерева у віці 11-17 років дають в середньому по 80 кг плодів. Черешня Бігаро Бурлат має високі смакові та товарні достоїнства.
137.00грн
Саджанець черешні Лапінз
Черешня Лапінз – канадський сорт черешні. Крона дерева не густа. Дуже гарні плоди з вагою 10 грамів. М’якоть з насиченим солодко-кислим смаком. Цінний для промислового вирощування сорт. Служить гарним обпилювачем для інших сортів. Високоврожайний сорт, плоди швидко не дозрівають, тому, є можливість розтягнути період збору. Морозостійкий сорт
137.00грн
Барселона фундук
Барселонський - кущ сильно зростає, створюючи розлогу, густу крону. Досить витривалий при низьких температурах. В умовах нашого клімату досягає висоти до 5 метрів. Листя велике або дуже велике (довжина до 14 см, ширина - до 12 см), еліптичне або округле, яскраво-зелене, верхня сторона темніше, нижня - світліше, на жилах трохи ворсинок. Восени листя стає світло-жовтим. Краї листя мають дрібні зубчики, на верхівці сильно зазубрений. Сережок досить багато, вони великі (довжина - до 9 см, діаметр - близько 7 мм), зазвичай по 2-3 в грона, салатового кольору. Час цвітіння - середньоранній. Плодова обгортка досить велика, майже в 2 рази довше, ніж горіх, широка, розставлена, як опахало. Краї мають вузькі, довгі зубчики. У період дозрівання горіхів оболонка розкривається, і горіхи вільно випадають. Горіхи великі, навіть дуже великі, мінливої форми, зазвичай обгорнуті яйцевидно або тупо конусоподібно, злегка приплюснуті, нерегулярно рифлення або кутові, часто тригранні. Вимірювання: висота - до 25 мм, ширина - до 20 мм, товщина - до 17 мм. Шкаралупа досить товста, червоно-коричнева, внизу блискуча з темно-коричневими смужками, до верхівки світліша, замшева. Верхівка горіха часто Шпичаста. Підстава велике чи середнє, конусоподібної, переважно трикутної або нерегулярної форми. Ядро велике, майже повністю заповнює шкаралупу, формою наближене до горіха, несиметричне, безформне, приплюснуті, соковите, солодке, смачне, вкрите зморшкуватою, дрібно волокнистої, тонкої, коричневою оболонкою. Іноді посередині ядра є невеликий проміжок. Горіхи дозрівають в 1-ій половині вересня. Сорт дуже плідний, рано починає плодоносити. Недоліком сорту є вразливість до моніліозу в особливо вологі роки.
200.00грн
Сирена фундук
Фундук Сирена (червонолистий) Морозо і хворобостійкий сорт. Листя при розпусканні пурпурові, до кінця літа може позеленіти. Довгасті горіхи з тонкою, бурою, смугастою шкаралупою і великим, яйцевидними ядром. Дуже рано починає плодоносити, даючи рясні врожаї.
200.00грн
Саджанець абрикоса сорту  Аврора
Середньостиглий сорт. Плоди масою 100-120 г, оранжеві з червоним рум’янцем. М’якоть кремово-жовта, соковита, з приємним ананасовим ароматом. Кісточка овальна, відділяється добре. Урожайність висока, до 150 кг з дерева. Сорт транспортабельний, морозостійкий, стійких до моніліозу і клястероспоріозу. Знімальна стиглість: друга декада липня. Підходить для свіжого споживання та консервування. Підщепа – алича.
0.00грн
Саджанець вишні сорту Люцина
Люцина сорт польського походження. Отримані в результаті схрещування Лютовки і Ширвжитку. Характеризується хорошою стійкістю до зими, морозів і захворювань, особливо до бактеріального раку і моніліозу. Дерево високе, сильноросле. Плоди великі, з темнуватим соком і м'якоттю. Дуже смачні, підходять для вживання в свіжому вигляді, а також для промислового застосування. Дозрівають в першій декаді липня, а при спекотній погоді - ще раніше. Враховуючи сильне зростання, можно вирощувати на менш родючих ґрунтах. Однак існує побоювання, що під час посухи плоди можуть дрібніти.
0.00грн
Саджанець черешні Драгана жовта
Плоди крупні 5-8 г, округло-яйцевидної форми, світло-жовтого кольору. Мякоть кремова, солодка приємного смаку. Кісточка вільна, відносно невелика. Плоди достигають в першій декаді липня. Урожайність висока, 40-50 кг з дерева. Сорт стійкий до морозів та хвороб.
0.00грн
Саджанець яблуні сорту Папіровка
Літній сорт Походження: народна селекція До Державного реєстру сортів рослин внесений у 1950 році. Рекомендований для вирощування в зонах Полісся, Лісостепу та Степу. Стійкість до парші та борошнистої роси середня. Зимостійкий. Дерево середньоросле. В молодому віці росте інтенсивно й утворює овальну крону. У плодоносних дерев крона широкоовальна або округла, не густа. У плодоношення вступає на 3-4 рік після садіння. Урожайність 10-річних дерев – 50-75 кг/дер. Плоди середні (110-140 г), середньої одномірності, сплющено-округло-конічні, світло-зелені, при повному достиганні зеленувато-жовті, з густим восковим нальотом і численними великими зеленуватими підшкірковими цятками. М’якоть біла, пухка, ніжна, великозерниста, соковита, доброго кисло-солодкого смаку (7,0-7,4 бала). Знімальна та споживча стиглість настає в кінці липня. У плодах міститься, %: сухих розчинних речовин – 9,5-12,5, цукрів – 6,6-9,7, органічних кислот – 0,9-1,1, пектинів – 0,8-1,1, а також, мг/100 г сирої маси: вітаміну С – 6-20, фенольних сполук – 188-193.
54.25грн
Саджанець яблуні зимового сорту Голд Раш
Колір: зеленувато-жовтий, з тьмяно-рожевим розмитим рум'янцем на сонячній стороні Період збору врожаю: пізній (друга половина жовтня) Смак: хрустка, соковита, відмінного смаку Маса фрукту: 140-180г. Сорт американської селекції, було отримано 1980 році Е. Вільямсом. Імунний і високостійкий сорт до парші, борошнистої роси. Дерево середньоросле, з дуже компактною овальною кроною. Плоди великі, подовжено - округлої форми, зеленувато-жовті, з тьмяно-рожевим розмитим рум'янцем на сонячній стороні. Шкірочка середньої товщини, гладенька, суха, іноді з легкою оржавленністю біля плодоніжки. М'якоть світло-жовта, щільна, середньо зерниста, хрустка, соковита, відмінного смаку. Знімна стиглість настає пізно - у другій половині жовтня, дозрілі плоди не опадають. Характерного для сорту, відмінного смаку яблука набувають не раніше ніж через 2 місяці після збору. Сорт вимогливий до кількості тепла, має тривалий вегетаційним період і формує плоди високих товарних і смакових якостей. Завдяки своїй здатності зберігати свої десертні якості, під час дуже тривалого періоду зберігання (в холодильнику зберігаються 7 місяців), починаючи з квітня, не має конкурентів, серед жовтоплідних сортів.
54.30грн
Акції
Плодові
плодові