Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Спаржа

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Спаржа Backlim F1 A st
Backlim F1 - це 100% чоловічий гібрид і дуже підходить для виробництва спаржі в помірному кліматі. Підходить для білого і зеленого виробництва. Хороший вибір для пересадки. Стандарт в продукції закритого ґрунту. Рекомендована щільність рослин: 4-5 рослин на метр Backlim - це різновид, яка добре працює на всіх типах добре дренованих грунтів. Рекомендована глибина посадки при нормальних умовах становить 18 - 22 см, посадка глибше забезпечить більш пізній збір врожаю. Backlim виробляє товсті, прямі стебла. Хороша половина врожаю - клас 20 - 28 мм. Backlim - це різновид з дуже хорошими смаковими якостями, толерантний до іржі.
35.00грн
Спаржа Gijnlim F1 A st
Gijnlim F1 - це 100% чоловічий гібрид і ідеально підходить для вирощування як білої, так і зеленої спаржі в зонах помірного клімату. Дуже ранній збір урожаю. Виключно високий виробничий потенціал Вкрай підходить для примусового прискорення врожаю. Відмінна якість і оцінки Рекомендована щільність рослин: 3-4 рослини на метр Основний клас - клас 16 - 24 мм. Зафіксовано високу стійкість до іржі.
35.00грн
Спаржа