Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Cуміші elite серія

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Суміш Зелений лікар 30 г
Квіти приносять в наше життя відчуття свята та дарують радість. Але й краса має цілющу силу. Суміш "Зелений лікар" – природний антисептик проти шкідників, мух та комарів; її можна використовувати для приготування чаїв, настоїв, фітопроцедур і в кулінарії. Квіти будуть приносити вам задоволення з літа до самої осені гарним декором.
250.00грн
Суміш Вишукана галявина 30 г
Вишукана суміш низькорослих квітів створить у вашому саду живописний краєвид. Квіти підібрані таким чином, щоб цвітіння проходило поступово та радувало вас різноманітністю кольорів з весни до пізньої осені.
250.00грн
Суміш Духмяний сад 30 г
Композиція вражає різнобарвною кольоровою гамою та неповторним ароматом, яким наповнюється сад з ранньої весни до самих заморозків. До складу суміші входять квіти і трави, які можна використовувати в кулінарії та для приготування чаїв, фітопроцедур. Дана суміш не завдає суттєвих фінансових витрат, так як має здатність відновлюватися з року в рік завдяки рясному самосіву.
250.00грн
Суміш Квіткова мозаїка 30 г
Суміш низькорослих квітів дає вам можливість для створення затишних клумб переднього плану, обрамлення газонів, доріжок, якими ви зможете милуватись з ранньої весни до самих заморозків. Квіти мають медовий аромат, який приваблює комах.
250.00грн
Суміш Польовий віночок 30 г
Тендітна краса нової суміші польових і садових квітів не залишить вас байдужими та допоможе створити райський куточок у вашому саду, радуватиме різнобарвними кольорами з весни до пізньої осені.
315.00грн
Акції
Cуміші elite серія
насіння квітів