Категорії

Біопрепарат Актофіт 40 мл

Виробник Клуб органічного землеробства
Артикул: БІ-007
Бонусні бали: 75
Наявність:
Товар є на складі
Ціна 25.00грн Ціна в балах: 2500
Актофіт - Інсекто-акарицид кишково-контактної способу дії, суть якого полягає в тому, що природні нейротоксини, які продукуює непатогенний грибок Streptomyces avermitilis, проникають в організм комах і смертельно діють на їх нервову систему.
Висока результативність Актофіту була продемонстрована при впливі на таких шкідників, таких як: колорадський жук і його личинки, попелиці, павутинний кліщ, трипси, шовкопряд, капустяна білявка, совка, плодожерка, яблучна міль, листовійка, довгоносик, пильщик, білан, п’ядун та інших.
Переваги Актофіту:
- Застосовується до і під час збору врожаю;
- Продукт біологічного походження;
- Не накопичується у грунті, воді, рослинах;
- Не викликає звикання;
- Не токсичний;
- Відмінно працює в спекотну літню погоду;
- Можна застосовувати за дві доби до збору врожаю;
- Сумісний з іншими біопрепаратами.
Щоб застосування Актофіту було ефективним:
Обробку рослин Актофітом проводять шляхом обприскування в суху, ясну погоду (без опадів). Найбільш ефективним буде результат, якщо обробку рослин проводити при температурі 18ºС і вище. При температурі понад 28ºС норму витрати препарату рекомендується зменшити на четверть без шкоди для його ефективності.
Через 5-6 годин після обприскування спостерігається нервово-паралітична дія Актофіту - комахи не пересуваються і перестають харчуватися. Для сисних комах час очікування дії препарату збільшується до 10-14 годин і залежить від навколишньої температури. Через дві доби після обприскування шкідники гинуть.
Опади або роса знижують ефективність дії препарату. Застосування препарату при температурі нижче 16° С для гризучих і 18° С для сисних шкідників значно знижує ефективність його дії.
Для досягнення бажаного ефекту не рекомендується застосовувати Актофіт у вечірній час. Також слід припинити обробку рослин за 2 доби до запланованого збору врожаю.
Свойства
Виробник Україна

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: